2737
2734
عنوان

واسطه فرستادن برای اشتی کار خوبیه

| مشاهده متن کامل بحث + 2151 بازدید | 124 پست
زندگی دو طرفه باید حفظ بشه وقتی از یه طرف بخواد حفظ بشه مثل این میمونه که قایق سوراخ شده فقط یه نفر ...

چشم اینجا وقتی تاپیک میدارم چندبار میرم نظرارو میخونم وحسابی فکر می کنم وگرنه فک کنم مثل سری های قبل بازم من پا پیش میداشتم تا الان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر خانوادش نامرد بودن.باور کن خانواده ی همسر منم همینطوری ان.با وجود محبتای زیادی که کردم ،فکر کنم ...

۳ روز بعد از جدایی مون خواهرش از خارج اومد یه مهمونی بزرگ دادن واقعا من مونده بودم ، فقط خدا میدونه که چقدر محبت کردم بهشون اما حالا بعد این همه سال یکی یکی زنگ میزنن حلالیت میخوان بسکی پشت من حرف چرت زده بودن

همه فکر کرده بودن تقصیر منه

نمیخوام سرزنش کنم،نریزید رو سرم.اما دوستان چرا سر به سر شوهرتون میذارید که کار به اینجا بکشه؟چرا دهن ...

چقدر خوب البته که منم خیلی این کارو کروم ولی این اول بسم الله میره دنبال جمع کردن وسایل و رفتن وقتی ناراحته حتی وقتی هنوز بحث نکردیم و ناراحت شده فقط ینی اصلا اهل حرف زدن یا مثلا بره بخوابه دو ساعت دیگه صحبت کنیم و اینا نیست فقط میخواد بره خونه پدر و مادرش چقدرم اونا فرش قرمز پهن کردن براش اخه همیشه قبل اینکه به بحث برسه میره کلا اخلاقش اینه

2728
خونه و طلا هاتو با پول زحمت خودت خریدی، بعد اون همرو برداشته با سند خونه فلنگو بسته ، محلتم نمیده، ب ...

نه خودم از اول همین دعوا هرکی میگفت واسطه شه قطعی میگفتم نه اصلا تقصیره من نیست دعوا همه ی خونه ها دارن خودش رفته باید خودش برگرده ولی دیگه انقدر همه اصرار دارن گفتم اینجا هم بپرسم با اینکه خودم حس می کنم کلا جواب نده این کار 

باید حس به زندگی دوطرفه باشه اینکه آدم یه طرفه تلاش کنه اصلا کار درستی نیست من تجربه اش رو دارم میگم ...

ممنونم بله واقعا ادم تا یه جایی میتونه دیگه کم میاره هرکی باشه

من یه نگاهی به تاپیک های قبلی شما انداختم، فقط توصیه میکنم خونه رو عمرااا برای فروش موافقت نکن این ش ...

اصلا اهل طلا بردن نبود هیچوقت اینم برنامه خانواده شه مطمینم پدرش از اولین دعوا میگعت بیاین توافقی جدا شین تازه عروس و دوماد بودیم خونه رو اصلا راصی نمیشم الانم رفتم پرسیدم تا من نباشم نمیتونه بفروشه

دلشو داره عزیزم   شما دلش نداری،. دوسشم داری، تلاش کن برید پیش هم تو بغل هم، اون ...

کاش که فقط یه بار قدم پیش بذاره حتی عدرخواهی هم نمیخوام فقط یه پیام بده بقیه ش درست میشه مطمئنم ولی اونم منتظر منه میدونم انقدر که به قول شماها همیشه رفتم

2738
همه ی مردا عین هم نیستن  همسر من اصلا دعوایی و غیر منطقی نیست عوضش شوهر خواهرم تا بخوای بچه ن ...

همسر منم به شدت بچه ست به شدت حتی تو خوشی و ارومی یه کارایی میکنه انگار دو سالشه مشاور بهم گفت تو خیلی عاقلانه تر رفتار میکنی و فهیم تری پیش خودش اینو بهم گفت میگه اون مشاور به درد نمیخورد

هرکی رفت برا پادرمیونی بهش بگین دست از این اخلاق بدش برداره اگه واقعا از حرفی یاکاری ناراحت میشه مرد ...

دقیقا مشاور بهم همینو گفت گفت مردی که وسایل جمع کنه بره نمیشه بهش تکیه کرد 😭😭 باورتون نمیشه من تا حالا قهر نکردم یه دعوامو به خانواده م نگفتم همش از طرف اون بوده مشکلا هزار برابر شده

وقتی که بعد از ۱۳ سال گفتم دیگه نمیتونم ۲۳ روز بعد طلاق گرفته بودیم حتی یه نفر از خانواده اش نیومدن ...

واقعا منم انقدر عدرخواهی کردم همیشه خودش و خانوادهش فکر میکنن واقعا من مقصرم همیشه در صورتی که من فقط میخواستم زندگیمو اروم کنم که مقصرم نبودم عدرخواهی میکردم خواهش میکردم ایشالله خوشبخت باشید یک عمر

درسته.منم نمیگم صد در صد همه شون بی منطق ان.منظورم این بود که اکثرشون دعوایی ان.چون معمولا دیدم آقای ...

کاش که حداقل خانواده ش منطقی بودن میگفتن ما رفتیم خواستگاری الان ما بریم حداقل یه کاری کنیم حتی برای جدا شدن بیان بگن

پیش مشاور رفتین؟! چون با این وصف همسر تون کلا قبول نمیکنه که زندگی رو اصلاح کنه.

بله هزار بار رفتیم این دفعه هم یکی دو بار پیش خودم تنها رفتم دیدم رفته نشسته پیش مشاور یه عالمه دروع گفته منم گفتم دیگه نمیام مشاور گفت وقتی دروع میگه فقط میخواد یکی تاییدش کنه بگه اره بابا حق با توعه

چقدر خانوادش نامرد بودن.باور کن خانواده ی همسر منم همینطوری ان.با وجود محبتای زیادی که کردم ،فکر کنم ...

بخدا من احمق همیشه سعی میکردم میونه شونو خوب کنم با هم خیلی احمقم خیلی

2706