2737
2734
عنوان

واسطه فرستادن برای اشتی کار خوبیه

2151 بازدید | 124 پست

از طرف ما تقریبا همه پیشنهاد دادن که برن با همسرم صحبت کنن تا مشکلمون حل شه ولی از طرف اونا هیچی هیچی حتی خودش و خوانواده ش بعضی از اطرافیان ما هم خیلی اصرار دارن من هنوز شک دارم که این کار درسته یا نه تجربه شو داشتید تا حالا 

از سرف اونا وقتی هیچکس نیومده یا خودشون نیومدن جلو بنظرم اشتباهه شما برید

با احترام به همه، بنده مسلمان نیستم❤️ وگن 🥗🌱 کیشوند 🏝 یه پسر 🐶 خوشگل دارم به اسم Millow که جاااانه منه ❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودتون منطقی بشینید حرف بزنید آشتی کنید 

کسیو رو فرستادن ب نطر من اشتباهه .الان هیچ کس نمیشه اعتماد کرد یارو الان خوبه فردا میشه دشمن خونیت میزنه تو صورتت ک زندگیتو من نجات دادم

برو با شوهرت صحبت کن با زبون نرم 

2738

اگه زندگی و بچه هات دوست داری حفظش کن مهم نیست از طرف کی باشه 

سلام                                        برای شروع کردن نباید عالی باشی ، ولی برای عالی بودن باید شروع کنی   💦💦💦💦 💦💦💦  💦💦💦💦       قد ۱۷۳ وزن ابتدایی ۸۵ . وزن مرحله دوم ۷۹ 🔓 وزن مرحله سوم ۷۵🔒  وزن هدف  ۷۰ 🔒

درسته بشرطی که دو طرفم راضی به ادامه این رابطه باشن ولی اگه برا اینکه بزرگترا درگیر ش نا و این حرفا برین باهم و ادامه بدین اخرش بی فایده اس بعد چند سال شاید دوباره قهر کنید

ولی دوتایی حرف بزنن و تصمیم بگیرن بهتره

2706