2733
2734
عنوان

سه ساله گواهینامه گرفتم ولی

605 بازدید | 40 پست

اصلا ننشستم پشت ماشین. شاغلم و سختمه میخوام حتما رانندگی کنم. الان به مامانم چندین بار گفتم بیا کنارم بشین ولی نمیاد و اهمیت نمیده. با شوهرم و پدرم هم نمیخوام بشینم چون مردها استرس میدن. به نظرتون خوبه برم پنج جلسه کلاس بگیرم با مربی که ببرتم بالاشهر و جاهای شلوغ و بعدش دیگه خودم تنهایی بشینم که نخوام منت کسی رو بکشم؟ شما چجوری راننده شدید

من همینجوری که گفتی راننده شدم

پنج جلسه با یه آقا رفتم‌که فقط منو برد خیابونای شلوغ، پارکینگ ها

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من همینجوری که گفتی راننده شدم پنج جلسه با یه آقا رفتم‌که فقط منو برد خیابونای شلوغ، پارکینگ ها

من مثلا خروج از پارک در مسیر شیب دار و همین پارکینگ را مشکل دارم. پس برم تو فکرش 

اره خوبه 

منم گواهینامه ک گرفتم اوایل تنها نمینشستم پشت فرمون و بعدشم یه سال کلا ننشستم

ولی بعد یه سری جریانا ک مجبور شدم دیگه نشستم

خلاصه تا مجبور نشی انگار نمیشینی پشت فرمون باید احساس نیاز کنی😁

2738
اره خوبه  منم گواهینامه ک گرفتم اوایل تنها نمینشستم پشت فرمون و بعدشم یه سال کلا ننشستم ولی ب ...

همیشه احساس نیاز رو دارم ولی ته ذهنم میگم نه اگه تنها بشینی خطرناکه و هنوز حرفه ای نیستی😑

شوهر من نمیذاشت دست ب ماشین بزنم می‌گفت تو تصادف می‌کنی ،خنگی ،عین بمب ساعتی میمونی 

پشت فرمون اوباش. واقعا میترسیدم از بس گفته بود ماشینو داغون می‌کنی ،الان راحت‌ترم عزیزم 

من شهرم کوچیک رانندگی برام سخت نیست شما هم اول جای خلوت بشین

2706