2726
عنوان

دختر همسایمون میگه تو کلش رادار نصب کرده مامانش😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1046 بازدید | 71 پست

ببین میشه ت مو جاسازی کرد

اونم برلی دخترای پلیسا و کسایی ک مثلا دشمن وای چیزا دارن ک‌اکر دزدیدنشون سری ردشو بزنن

ولی الکی ک‌نمیشه 

یه صلوات مهمونم می‌کنی به عشقم برسم؟مرسی..👣             _مَن هَمانم که خود قاتل و خود مقتولم؛ مَن هَمان مسئله ی ساده ولی مجهولم،،                                                  ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن..در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده..دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره..دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا..میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و..هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ..اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه..فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است،🚶‍♀️🚬                                                      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا وقتي انقد ساده اي ك برات سوال شده اونم خاسته سركار بذاره يا شايد دچار توهم هست

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
ایسگاتو گرفته بابا😂😂😂

نه اخه خیلی جدی میگفت میگفت شبا بوق صدا میده رادار و حرکت میکنه 

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم) 

🙄

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..

برای اف بی آی هم قفله این کار وگرنه رو هرکسی رادار میذاشتن قاتلا سریع پیدا میشدن که😂

کاربریم مال سال ۹۶ بود سیم کارتمو گم کردم دیگه رفت که رفت😐 اگه میشه ته دلتون برای رسیدن به کسی که میخوام برام دعا کنین   لطفا برام انرژی مثبت بفرستین که باهاش زندگی خوبی داشته باشم و ازدواجم موفق باشه❤️من با کسی دعوا ندارم اگه از پیامم بد برداشت کردین همینجا عذر میخوام  زنده باد نی نی سایت بزرگ
والا وقتي انقد ساده اي ك برات سوال شده اونم خاسته سركار بذاره يا شايد دچار توهم هست

نه خودش مشکل داره اما گفتم شاید واقعن همچبن موردی باشه 

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم) 
2706