2726

از 8:۳۰ تا ۹:۳۰ اصلاح صورت کردم . . 

کلی ظزف شستم . رو گاز رو تمیز کردم 

اشپزخونه رو جارو برقی کشیدم 

چادر مامانمو شستم 

مانتو مامانمو شستم 

مانتو خودم شستم 

شالمو شستم 

مسواک زدم 

حیاط رو تمیز کردم 

🤯🤯😂

واقعا برنامه ریزی خوب چیزیه 

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

افرین دختر ماشاالله 

منم صبح بیدار شدم ساعت ۹ تا الان یه وجب تونستیم تکون بخورم گوشی رو بردارم 

😫

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

خدا قوت

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

با دست شستی لباسا رو یا با ماشین آخه تک نک گفتی 😅

ولی ایولا دمت گرم منم دیشب اتاقمو تمیز کردم صورتمو هم اصلاح کردم.. کلی وسیله دور ریختم 

نشستم به لیست بلند بالا از هدفام تهیه کردم 

میدونم دیره ولی کیف داد 😐😬

و منی ک از ۸ونیم ت نی نی سایتم🙁

واقعا حیف عمرمه 

من اینو تو این ۱ساعت فهمیدم 

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم) 
با دست شستی لباسا رو یا با ماشین آخه تک نک گفتی 😅 ولی ایولا دمت گرم منم دیشب اتاقمو تمیز کردم صورت ...

با دست شستم اخه خیلی کم بودن 

2706