2726

دکتر زمانش رو تعیین میکنه

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یعنی متفاوته زمانش 

نمیدونم ولی چند جا خونده بودم گفتن پزشک زمانش رو میگه

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

اگر مادر گروه خونش منفي باشه در هفته ي ٢٨ بارداري ميزنن كه در صورت مثبت بودن خون بچه، ناسازگاري خوني ايجاد نشه، بچه كه به دنيا اومد اگه منفي بود خون بچه ، نيازي نيست بزني، اگر مثبت بود بعد از زايمان قبل از ترخيص ميزنن تا براي بارداري بعدي مشكلي پيش نياد

اگر مادر گروه خونش منفي باشه در هفته ي ٢٨ بارداري ميزنن كه در صورت مثبت بودن خون بچه، ناسازگاري خوني ...

اگه نزنی چی میشه بعد از ترخیص درصورتی ک مثبت باشه 

2706