2726
عنوان

چالششش بیاین 🗿😂

1494 بازدید | 330 پست

رنگ لباست میشه اسمت 

شارژ گوشیت میشه سنت 

هرچی جلوته میشه شهرت 

خودم سبز هستم 12 ساله از کوسن😂   

@امین_حیایی   بقیرو تگ کننن

@الیااااااا  

@royaiiiiii    

Rap fan🗿🫀Moltafet▪Rail

سفید 

73

در

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

سبز ۷ ساله از پتو

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مشکی هستم 39 ساله از لوستر

وقتی یه ادمی نظراتش با تو یکی نیست و اخلاقتون باهم نمیسازه صرفا "عقده ای و حسود و دشمن شما نیست اون یه شخصیت دیگست.کاربر جدید نیستم کاربری اولم@minalmp بود دومی@pishi_mehrabon باهم دیگه مهربون باشیم♥️

بنفش۸۱ساله ازکابینت

دلم لک زده برای زمانی که صدای خنده ی بچه بپیچه توخونه ام🥺دلم لک زده برای لمس اون دست های کوچولوش🥺دلم لک زده برای اون بوی بدن ارامش بخشش🥺خدایادیگه بسته دیگه طاقت ندارم🥺🥺🥺

کرمی 40ساله از شلنگ دستشویی‌ 

کلیپ درست میکنم کلیپ تولد،سالگرد ازدواج،تسلیت و...... هزینه پنجاه تومن //تسویه قبل از تحویل کار// تحویل یک الی دوروزه بستگی به فیلترشکنم داره برای دیدن نمونه کار پیام بدین آیدی بدم یا تو ایتا به این نشونی بریدhttps://eitaa.com/joinchat/960823728C92afd71130   "‏بُزرگترین مشکل تو ارتباطاتمون اینه که گوش نمی‌دیم که بفهمیم؛ گوش می‌دیم تا جواب بدیم" و چقدر بنظرم درسته...       مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادر خوبی برای دخترم باشم 
2706