2726

تاثیرشو دیدید 

من زدم نوشته بود حمل و نقل به خراسان رضوی ولی من تهرانم 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

امتحان نکردم تاحالا

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی از دوستان سایت گفتن گرفتن و خوب بوده الحمدلله .براتون پست میکنن .تماس بگیرید راهنمایی میکنن.

دودلم ، موندم واقعا 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
سایت معتبریه گلم .با توکل به خدا تماس بگیر صحبت کن ببین چی  میگن  انشاءالله ک خیر باشه 🌹

مرسی

دودلم ، موندم واقعا 

سلام من خودم حرز امام جواد دارم برای فروش مطمئن  و با رعایت تمام آداب  روی پوست آهو و با بازوبند چرم طبیعی اگر خواستید  درخواست دوستی بدید شماره بدم تو ایتا براتون بفرستم  رضایت مشتری ها رو هم میتونید ببینید

اینجا هم خانما ازم حرز خریدن