2733
2734
عنوان

ماهی قرمزاتون زندن؟🤩😂

123 بازدید | 14 پست

من گذاشتم تو یه سطل و توش پمپ هم گذاشتم ..زنده بمونن امیدوارم زنده بمونن گناه دارن بمیرن منم باشون میمیرم و زنده میشم🥲😂

من خودم مخالف خریدن اینام بابام خرید متاسفانه 

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم ۹۹ بود تعلیق شد !😁

خواهر کوچولوم خرید 

یدونش پرید بیرون دیدیم مرده🥲

الهم عجل الولیک الفرج                                                                🤍🌸 وزن فعلی:۶۷ 🌸هدف اول:۶۵🌸 هدف دوم:۶۳🌸هدف نهایی:۶۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال ما همون بار اول که آبشون رو عوض کردم متاسفانه مردن

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)
2731

اره

دوتا خریدم بخاطر پسرم ولی دوتا تلفات داشتیم 

«وقتی که زندگی یه تئاتر مزخرفه ، تنها به جرعه های فراموشی دلخـوشم ، راسکول نیکوف یه پیرزنو شقه کرد و من با اون تبر فرشته ی الهامو میکشم ! »
2738

ما به زور شوک و تنفس مصنوعی و ماسک اکسیژن تا سال تحویل زنده نگه شون ذاشتیم... بعد سال تحویل به دیار حق شتافتند.... یعنی شتتااااااااافتندا😂😂😂اصن مهلت ندادن 

تازه دوبارم خریدیم یعنی. 😂

میشه واسه داداشام دعا کنی؟🥺😔💜
شما بچه دارید؟ فک میکردم نوجوونید🤩🤩🤩 طرفدار لی مین هو هستید ؟

کراشم بود یه زمانی همون زمان که این کاربری رو زدم از بین بازیگران کره ای بیشتر تر دوسش دارم . خیلی بانمکه 

بله بچه دارم 🥲😂❣️

«وقتی که زندگی یه تئاتر مزخرفه ، تنها به جرعه های فراموشی دلخـوشم ، راسکول نیکوف یه پیرزنو شقه کرد و من با اون تبر فرشته ی الهامو میکشم ! »
2706