2737
2739
عنوان

به پدرم محل نمیزارم..

217 بازدید | 13 پست

داره تو حال پشتم فش میده چکار کنم فشاش گریمو درنیاره؟

من از امشب دیگه میخوام کلا با این آدم حرف نزنم درسته پدرمه ولی کارایی کرده از چشم افتاده 

مامانمم همچین خوب نیست میخوام کلا همیشه تو اتاق بمونم نمیخوام دیگه برای دعوا هاشون و...خودمو عصبی کنم ..

کسی تصمیم به این کار کرده؟چطوری با یکی از اعضای خانواده یا کله خانواده تو خونتون قطع رابطه کردید؟

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم ۹۹ بود تعلیق شد !😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دلم انقدر بابامو میخاد که حد نداره

منم همینطور. 

ببین دختر خوب چیکار کردی کع پدرت رو عصبی کردی؟ روزی میشه که مثل من و این‌کاربر عمیقا پدرت رو میخوای ولی دیگه نیست

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
2738
منم همینطور.  ببین دختر خوب چیکار کردی کع پدرت رو عصبی کردی؟ روزی میشه که مثل من و این‌کاربر ع ...

قبول دارم 

ولی همه پدرا خوب نیستن ب خدا

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم ۹۹ بود تعلیق شد !😁
مهم نیست  زیر ۱۸

تا خونه پدرتی نمیتونی باهاش قهر کنی 

درست رو بخون رشته خوب برو .شاغل شو و جدا شو....اونم اگه واقعا مشکل حادی دارین 

زندگی یه چیزایی سر راهت میزاره که ممکنه یه زمانی آغوش همین پدر رو بخوای ...پس حمایتش رو از دست نده

چه فکری؟ برا من آسونه 

فکر اینکه یکروز با اعضای خانواده ام قطع رابطه کنم

امسال به مامانم گفتم اگه بابا کمتر از ۵ تومن خرج عیدی بهم بده  نه پولو میگیرم نه دیگه میام خونتون، یک هفته مونده به عید فقط ۳ تومن اورد، اونقدر شرمنده حرفم شدم که دستای بابامو بوسیدم آخه این چه غلطی بود که من کردم چرا همچین گوهی خورده بودم چرا گفتم دیگه خونش نمیرم

آدمیزاد است وعشق و دل به هر کاری زدن�آدم است و سیب خوردن،آدم است و اشتباه�