2733
2734

من یه رفیق صمیمی داشتم از بچگی با هم بزرگ شدیم ماهی دو سه شب خونه ما بود ولی لعنت بهش بهم حسادت میکرد 

مثلا یه بار که امتحان دانشگاه داشتم وقتی خواب بودم اومد ایمیل رو پاک کرد و سیستم دستکاری کرد باعث شد یه ترم عقب بیوفتم بعد یه سال فهمیدم کار اون بوده در این حد بهش اعتماد داشتم 

یا مثلا دعا و جادو گذاشته بود داخل بالشتم 

نه یه بار بالای ۲۰ بار! چون راحت خونه مون رفت و آمد داشت

یا مثلا من یه نامزد داشتم تهمت زد پشت سرم و خبر دروغ برد و اسکرین چت ساختگی و رابطه مون بهم زد 

خیلی ظلم ها در حقم کرد

الانم من کارش ندارم ولی با ننش همه جا پشتم غیبت میکنه 

چند ساله من رابطه قطع کردم بیخیال شدم ولی اون بیخیال نمیشه و باعث اذیتم هست

همه حرکت هاشم از حسادت هست 

دیگه نمیخوام سکوت کنم و یه اتوی خیلی خیلی بزرگ ازش دارم 

ایشون معدل دیپلم و پیش دانشگاهی اش تقلبی هست

یعنی معدلش ۱۲ بود 

با پول رفت یه کشور اشغال درس بخونه که کنکور دور بزنه و انتقالی بگیره بیاد ایران

اومد انتقالی بگیره گفتن با معدل ۱۲ نمیشه 

معدل خرید 

من‌اند سال سکوت کردم خیلی هام در جریان کاراش هستن اینا فقط یه قسمت کوچک از کاراش بود 

تهمت زد و ابروم رو برد 

گفتم حالا که ول نمیکنه منم تیرم رو بزنم 

البته جدا از کاری در حقم کرد و انتقام 

فلسفه معدل قلابی غلطه و به همه ما مربوطه چون کسی معدلش ۱۲ بوده الان بخاد طبابت کنه باعث آسیب جدی به مریض هامون میشه و جدا از این حق خیلی ها رو خورده

سوالم اینه باید برم دادگاه شکایت کنم ک بگم معدل اش قلابی بوده؟

حکمش رو شنیدم جریمه و حبثه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو شاکی خصوصی نمیشی.باید شاکی خصوصی داشته باشه.صرف دونستن اسرار یک فرد اتهامی رو علیهش صادر نمیکنه.مثل اینکه تو بگی همسایمون دزده برم بگم...معلومه که حکمش زندانه ولی تو کجای این قضیه هستی...فقط چون علمش رو داری کافی نیست..

2728
تو شاکی خصوصی نمیشی.باید شاکی خصوصی داشته باشه.صرف دونستن اسرار یک فرد اتهامی رو علیهش صادر نمیکنه.م ...

جرم عمومیه 

اجتماعی هست 

اون دزدی همسایه میشه شاکی شخصی 

مثلا یکی از بانک دزدی کنه من لو بده 

این جرم اجتماعی هست 

معدل هم یه جور گزارشه

2738
ولی کلا با یک کلاش و کلاهبردار طرفی...شخصیت ضد اجتماعی رو بخون تو نت...کلی طرح ریزی و نقشه دارن...بک ...

عزیزم خیلی خیلی میترسه 

اگه اینکار کنم ۱۰۰ درصد اخراج میشه 

کلی صدا و مدرک ازش دارم

جرم عمومیه  اجتماعی هست  اون دزدی همسایه میشه شاکی شخصی  مثلا یکی از بانک دزدی کنه ...

خب بانک باید شکایت کنه..جرم عمومی هست..ولی تو فقط میخای اطلاع بدی..معلوم نیست رسیدگی بشه...نهال جان طرف شکایت خصوصی داره خواهرم توجه نمیکنن...برای معدل و جون مریض ارزش قائل میشن؟؟؟میدونم چقدر حرصت دراومده...ولی کلا بکش ازش کنار...ببین خودش کی زیرآب خودش میزنه...صبر کن حالا

خب بانک باید شکایت کنه..جرم عمومی هست..ولی تو فقط میخای اطلاع بدی..معلوم نیست رسیدگی بشه...نهال جان ...

عزمزم فقط میخام اطلاع بدم

اخه دو سال پیش یکی رو اخراج کردن از دانشگاه سال سوم بود یکی لو داد فهمیدن اخراج کردن 

2706