2737
2734

چونه بزنیم و اخر سر مجبور ب تحملشون و یا نهایت جدایی 

به نظرم ازدواج کردن برای کسی خوبه که هیچی متوجه نشه 

توی جامعه ما هیچ کسی حاضر نیست برای آگاهی هزینه کنه و درکش رو ببره بالا چرا ازدواج کنند بعد با ی بچه دوتا بشه طلاق عاطفی ؟ 

خیلی خوش خیالی و آرزو ها هست بعد میری میبینی جز درد چیزی نداره 

شماهم با من هم عقیده اید؟ 

به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهام دعوات بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌

مجردی؟

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

با اجازه اسی جان و خانم ها ببخشید تو روخدا تو تاپیک اینو میزارم ولی واقعا به راهنمایی نیاز داریم و شش تاپیک هام تموم شده برای همین تاپیک های بقیه لینک میزاره م اگه کسی لطف کنه برام تاپیک بزنه و لینک تاپیک مو بزاره ممنون میشم یک دنیا و از خدا میخوام هر مشکلی تو زندگی ش داره حل بشه و به مراد دلش برسه 

لطفا بیاین تاپیک م و نظر تونو بگین 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10693201/واقعا-دیگه-خسته-شدم-نمیدونم-چکارکنم-شوهر-من-

لطفا و خواهشن برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر خانما ایشالا همتونم ب مراد دلتون برسین و هر چی از خدا میخوای ن بهتون بده 🙏🌹
2706