2726
عنوان

قصدخریدملک توترکیه یاقبرس دارم

161 بازدید | 16 پست

سلام دوستان.من وشوهرم قصدخریدملک توقبرس یاترکیه داریم که بعدها دخترم بزرگ شد واسه تحصیل بفرستیمش بره.نمیدونم چجوریه؟کدومش بهتره؟اصلاچقدرپول میخواد؟قبرس شمالی بهتره یاجنوبی؟کسی اگر رفته یااطلاعی داره یاشماره لطفاراهنمایی کنید.ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من بخاطر کار همسرم دوسال ترکیه زندگی کردم،دانشگاه های ترکیه سطح خیلی خوبی دارن،فرهنگشون به ایرانی ها خیلی نزدیک هست،اونموقع که من اونجا بودم وضعیت اقتصادیشون خیلی بهتر بود اما الان متاسفانه بهم ریخته،بجز وضعیت اقتصادی از لحاظ دیگه خوبه، اما قبرس باید ببینید با پاسپورتش کجاها میشه رفت و نسبت به پاسپورت ترکیه چطوری هست. اگر قوی تر باشه اونجا رو برای آینده بچه اتون انتخاب کنید،البته حتما هر دوتا کشور رو سفر کنید و بعد تصمیم بگیرید.

اون سمتم گفتم هر دو هیچ من کمی قبل تر قصد اقامت داشتم و دوستانم هر دو بچه ها رو می‌خوان ببرند کانادا واقعا عالی کانادا .البته امارات هم عالی از نظر پیشرفت نسبت به پولتون سرمایه گذاری تو امارات و کانادا برای بچتون کنید عالی 

خیلی میترسم.میترسم سرم کلاه بذارن

ببین آیدا نادری رو میشناسی؟ بلاگره

اینو مامانش معرفی کرد

باهاشون حتی قبرس مسافرت رفت(با همین زوج‌جوون)

بازم خیلی باید تحقیق کنید

باهاشون ارتباط بگیرین

صحبت کنید ببین اعتمادتون جلب میشه یا نه

2706