2726
عنوان

شمام اینطورید ؟؟؟ هرروز صبح ؟

318 بازدید | 18 پست

من هر روز بین ساعت ۹تا ۱۱صبح بشدت دلم میخاد برم بیرون و پیاده روی کنم چون چلچله و صدای آواز گنجشک ها همه جا رو برداشته ادم بی نهایت لذت میبره 

بعد اگه این تایم نرم اصلا بیرون افسرده میشم و قاط میزنم 

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم) 

نه راستش صبح ها اصلا دوست ندارم برم بیرون 

در عوض دوست دارم بین تایم ۶ تا ۸ 

بیرون قدم بزنم

اگر درماندگی و اعتماد به نفس نداشتن باعث جذابیت بیشترمون میشد،دنیا جای بهتری نبود؟اگر صفت[اویزون]برای بقیه جذاب بود چی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

گز

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت،گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد،زمستان تمام شد و کلاغ مُرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری ! عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم-! ،#دایورت__🇹🇷__اکانت مشترک، منو از خودم بپرس من واسه همه یکی نیستم ، پتونیام دخترِ گل اطلسی ،
نه راستش صبح ها اصلا دوست ندارم برم بیرون  در عوض دوست دارم بین تایم ۶ تا ۸  بیرون قدم ب ...

راستش من منظور امضاتونو متوجه نمیشم میشه توضیح بدین

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
نه راستش صبح ها اصلا دوست ندارم برم بیرون  در عوض دوست دارم بین تایم ۶ تا ۸  بیرون قدم ب ...

من فقط صبح عصرا اصلا بهم کیف نمیده

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم) 
من برعکس توام از صبح متنفرم دوست دارم هرکاری میکنم هرجایی میرم ، مهمونی ، کافه و .. بعدظهر و شب باش ...

بابا چرا تنفر صدای گنجشکا اون هوای سرد اول صبح فوق العاده است که 

2706