2726
عنوان

شمام اینطورید ؟؟؟ هرروز صبح ؟

318 بازدید | 18 پست

من هر روز بین ساعت ۹تا ۱۱صبح بشدت دلم میخاد برم بیرون و پیاده روی کنم چون چلچله و صدای آواز گنجشک ها همه جا رو برداشته ادم بی نهایت لذت میبره 

بعد اگه این تایم نرم اصلا بیرون افسرده میشم و قاط میزنم 

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم) 

نه راستش صبح ها اصلا دوست ندارم برم بیرون 

در عوض دوست دارم بین تایم ۶ تا ۸ 

بیرون قدم بزنم

اگر درماندگی و اعتماد به نفس نداشتن باعث جذابیت بیشترمون میشد،دنیا جای بهتری نبود؟اگر صفت[اویزون]برای بقیه جذاب بود چی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گز

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت،گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد،زمستان تمام شد و کلاغ مُرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری ! عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم-! ،#دایورت__🇹🇷__اکانت مشترک، منو از خودم بپرس من واسه همه یکی نیستم ، پتونیام دخترِ گل اطلسی ،
نه راستش صبح ها اصلا دوست ندارم برم بیرون  در عوض دوست دارم بین تایم ۶ تا ۸  بیرون قدم ب ...

راستش من منظور امضاتونو متوجه نمیشم میشه توضیح بدین

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
نه راستش صبح ها اصلا دوست ندارم برم بیرون  در عوض دوست دارم بین تایم ۶ تا ۸  بیرون قدم ب ...

من فقط صبح عصرا اصلا بهم کیف نمیده

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم) 
من برعکس توام از صبح متنفرم دوست دارم هرکاری میکنم هرجایی میرم ، مهمونی ، کافه و .. بعدظهر و شب باش ...

بابا چرا تنفر صدای گنجشکا اون هوای سرد اول صبح فوق العاده است که 

2706