2703
2553
عنوان

مامانم گفته بود رفتیم مهمونی ☹️🤧

855 بازدید | 32 پست

قبلش تو خونه بهمون گفته بود رفتیم مهمونی عید دیدینی نه زیاد بخورید نه چیزی زیاد بردارید بی کلاسیه 

حالا من برام میوه اوردن من پرتقال برداشتم بعد خودشون با اصرار سیب و کیوی ام گذاشتن برام . 

حالا من احمق گرفتم هر سه تا شو خوردم اصلا یادم رفت مامانم چی گفته بود قبلش 

بعد دیدم داره اشاره میکنه که با چشاش اونجا چرا میخوری اومدیم خونه ام گفت چرا خوردی یدونه کافی بود 

الان حس خیلییی بدی دارم 

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خوردی نوش جونت

الان حرف مامانم مثل خوره افتاده تو ذهنم ول نمیکنه

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم) 
2720

چند سالته مگه؟ حالا خدایی سه تا میوه هم زیاد بود چجوری خوردی😬😂

هیچکی با خوردن کسی کار نداره عزیزم وقتی خودشون اصرار کردن یعنی دوس داشتن ک بخورید دیگ 

بالخره منم تصمیم به کاهش وزن گرفتم 🍟😍😂         يعني اون شنبه اي که منتظرش بودم رسید 😂😜         در تاریخِ1401/11/17  87کیلوگرم🙄                هدف اول:(در تاریخ 1401/12/19به هدف اول رسیدم🤩) 80کیلوگرم🔑🔓هدف دوم: 75کیلوگرم🔒هدف آخرم در تیرماه 1402  60کیلوگرم ناقابل 😎   وزن فعلی 78کیلوگرم😅
2714

بیخیال بابا😂نوش جونت

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀
چند سالته مگه؟ حالا خدایی سه تا میوه هم زیاد بود چجوری خوردی😬😂 هیچکی با خوردن کسی کار نداره عزیزم ...

۲۰ سالمه 

از همین الان هم جوری رفتار کن مامانت با کارت کاری نداشته باشه مگ بچه 5ساله ای ک میگه زیاد نخور زشته 

بالخره منم تصمیم به کاهش وزن گرفتم 🍟😍😂         يعني اون شنبه اي که منتظرش بودم رسید 😂😜         در تاریخِ1401/11/17  87کیلوگرم🙄                هدف اول:(در تاریخ 1401/12/19به هدف اول رسیدم🤩) 80کیلوگرم🔑🔓هدف دوم: 75کیلوگرم🔒هدف آخرم در تیرماه 1402  60کیلوگرم ناقابل 😎   وزن فعلی 78کیلوگرم😅
2706