2737
2739
عنوان

شما جای من بودید چکار میکردین ؟

565 بازدید | 42 پست

تصور کنید پدرتون داره فیلم ناجور نگاه میکنه تو تلویزیون از طریق فلش و این کاره تقریبا بیشتر روزاست....

در حالی که پدرتون مادرتون رو برای بیرون بودن تار مو میزنه و بهش فش میده و حتی نمیزاره بره بیرون ولی خودش شراب میخوره و فیلم ناجور میبینه..

من زورم میاد و ازش متنفر میشم چرا محدودیت فقط باید برای زن و بچش باشه و خودش هر کاری میخواد بکنه؟

من میخوام برم توی پزیرایی و خجالت زدش کنم...و بهش بگم نبینه همون کاری که همیشه با مادرم میکنه مادرم رو فقط برای تار مو کتک میزنه ..حالا منم میخوام طلافی کنم و خجالت زدش کنم کار درستی رو قراره بکنم ؟شما بودید چکار میکردین ؟

میشه لطفاا زود جواب بدید تایپک رو باید خیلی سریع قفل کنم ناچار شدم که اینجا تایپک زدم ..واقعا معذرت میخوام از همتون بابت این سوال..میدونم جاش اینجا نبود ..

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم ۹۹ بود تعلیق شد !😁

ببخشید اسی ولی پدرت خیلی ادمه..

🌵🍭- شد شد ،، نشد میرم شیرکاکائو میخرم  :)!.🌸🌿خانومای نی نی سایت توجه توجه.. همینک شاهد صاحب چرت ترین تاپیکای‌ نی نی سایت هستید.. بهلهه  اون کسی نیست جز من😂 تازه هم انقد نگید مذهبیا افسردن، اههه مگه ما دختر چادریا دل نداریممم؟💔🐥    ایشششششششششش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون میخواست اصلاح بشه میشد تا این سن. خودتو درگیر نکن فایده نداره. خدا هدایتش کنه

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
2728

خیر مادر تون باید بره نه شما اشتباه نکنید

روانشناس هستم ...اگر احساس میکنید باید با یکی صحبت کنید من هستم...فقط صحبت کنید و کار دیگه ای انجام ندید لطفا هیچ فکری نکنید فقط صحبت کنید...
2738

بنظرت این ادم خجالت زده میش ؟محاله

این تعریفی ک دیدم تا اینجا 

شخصیت حق بچانبی دارن

شمارو مقصر میدونن اما خوبه ک مقابلش وایستید 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706