2733
2734

ب مرد جماعت رو بدی میاد طرفت 

کم محلی کن 

زن نداره ؟ 

ب شوهرت بگو ک دوس نداری ببینیش فقط بگو ک حیض هست بعد هم هرموقع جایی دیدی اون هست نرید تا چند مدت ک اون دیگ قید تورو بزنه 

آدمی عاشق توجه ست 

دوست داره مرکز توجه باشه 

خوشمون می یاد ،ذوق می کنیم یکی هوامون رو داره 

البته اگه از طرف بدمون نیاد 

و سن مون هم کم باشه 

این احساس ها بیشتر میشه 

شاید فقط مهربونه و فکر می کنه بقیه بهت توجه ندارند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهره من بود همونجا ریز ریزش میکرد

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!

خواهرشوهرت خودش چش بود که تو باید به بچش آب بدی ؟!

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
2738
ب مرد جماعت رو بدی میاد طرفت  کم محلی کن  زن نداره ؟  ب شوهرت بگو ک دوس نداری ببین ...

مگه مرد هم حیض میشه ؟

قربون مرامت یه صلوات مهمونم کن شاید خدا به مدد دل پاکت کمکم کرد

اسی ماست بودن شوهرت برام عجیب تره این وسط 

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2706