2726
عنوان

نظرتون راجب این خاستگار با این مورد که داره چیه ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 30 پست
خب عروسه نمیخواد کاری نداره،بگه باباش هرچی ک میخواد و مده براش بخره ببره.اونارم یه کاریش میکنن یا م ...

نمیشه که لوازم برقی با پسره

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس یعنی عروسه از وسیله های ۴/۵ سال پیش استفاده کنه 

ااره

خیلی از مامانا وقتی دخترشون ۱۴_۱۵ساله میشه شروع میکنن به جهیزیه جمع کردن

اونجا مشکلی نیس

دنبال بهونه ای ها

من آنلاین شاپ دارم واسه همین صادقانه ازتون دعوت میکنم عضو کانال و پیجم بشین🥰،قیمتا و مقایسه کن خوشت نیومد خرید نکن😘@Avens_shop_20 پیجمه،arayeshi_avens1 گروه تلگرامم
2728
حس بدی میگیره ادم اخه باز نبردن یچیزی رفتن سری جدید خریدن تازه بوده نه اینکه برا ۶/۵ سال پیشو بیاری

اره خوب.ولی باورکن یه قدم زندگیتون جلوتره.هیچ چیز حدیدی نیومده تازه شاید اونا مارک الحی وسامسونگ باشن واصل که سگشون میارزه به وسایلای الان بازار

❤ 
ااره خیلی از مامانا وقتی دخترشون ۱۴_۱۵ساله میشه شروع میکنن به جهیزیه جمع کردن اونجا مشکلی نیس ...

اخه اونا فرق دارن  چه تکنولوژی مثلا میخاد تو قابلمه به وجود بیاد همونه دیگه 

ولی لوازم برقی نه 

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم) 
 نمیشه که لوازم برقی با پسره

خودت داری میگی با پسره.پس خودش میدونه چجوری و چ قیمتی و چ مدلی بخره.مگه پسر برای شما تعیین میکنه چ وسیله ای ببری جهیزیه ک شما میخوای برا اون تفیین کنی؟

اجباری نیست.شما خودت بخر همه لوازم برقی.مگه بخری کسی سرت میبره؟بخر بگو اینا جدیدتره من جدیدتر میخواستم.

تااازه اجباری داری مگه بهش جواب مثبت بدی؟خب ردش کن بذار کسی بیاد ک وسیله برقی نخریده

یه کاربر قدیمی که بازیابی رمز زد اما سایت خار کاربریش خفیف کرد و عضویتش کرد ۱۴ بهمن امسال😐چس ماه نیستم
اخه اونا فرق دارن  چه تکنولوژی مثلا میخاد تو قابلمه به وجود بیاد همونه دیگه  ولی لو ...

ببین عزیزم خیلی هم فرق نداره شاید خیلی حساس شدی 

کاریه که شده

روش زوم کنی فقط اعصاب خودتو خورد میکنی

پسر خاله من نامزد کردن همون اول رفتن همه وسایلشو خریدن 

ولی ۴ ساله که تو عقدن 

خوردن به کرونا ک نشد مجلس بگیرن

بهدش پولشو سرمایه گذاری کرد جایی مجلسش عقب افتاد

امسال میخواست بگیره یکی فوت کرد

اونم ۴ ساله لوازمشو خریده پس زنش بگه قدیمی شده برو عوض کن

ان شالله تو زندگی پول جمع میکنین شماهم مدلشو عوض میکنین

من آنلاین شاپ دارم واسه همین صادقانه ازتون دعوت میکنم عضو کانال و پیجم بشین🥰،قیمتا و مقایسه کن خوشت نیومد خرید نکن😘@Avens_shop_20 پیجمه،arayeshi_avens1 گروه تلگرامم
خودت داری میگی با پسره.پس خودش میدونه چجوری و چ قیمتی و چ مدلی بخره.مگه پسر برای شما تعیین میکنه چ و ...

بابا دوست پسرمه اخه دوسش دارم  نمیشه که ردش کنم اما خب چی بگم دلم مونده با وسیله های جدید 

ببین عزیزم خیلی هم فرق نداره شاید خیلی حساس شدی  کاریه که شده روش زوم کنی فقط اعصاب خودتو خور ...

مرسی 😭😭😭😭

بنظرم ایراد نداره اقتصادی فکر کردن .بعدها عوض میکنید .مهم دل خوشه و تفاهم. ن وسیله

نمیدونم بخدا خودمم موندم دارم الکی فکر میکنم یا حق دارم

بابا دوست پسرمه اخه دوسش دارم  نمیشه که ردش کنم اما خب چی بگم دلم مونده با وسیله های جدید

خب دیگه پس حسرت رو دل خودت نذار و و پدرت هرچی میخوای بخره برات این ک دیگه ناراحتی نداره.فکر کن اون وسایل وجود ندارن

یه کاربر قدیمی که بازیابی رمز زد اما سایت خار کاربریش خفیف کرد و عضویتش کرد ۱۴ بهمن امسال😐چس ماه نیستم
2706