2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم  2سال و5 ماهه که پورم اسمانی شده وخیلی دلتنگشم 😢

تو این روزا جای خالیشو بیشتر حس میکنم 😢😢😢

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔
من خیلی بی کس شدم همه کسم بود  پشت و پناهم بود شما داداش داری ؟

3تا دارم از وقتی پدرم به رحمت خدا رفته فقط سر مزار دیدمشون  

انگار اصلا براشون وجود نداریم 

بر چهره دلربای مهدی صلوات 💚💚💚   💚💚💚                اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم .                            اللهم عجل الولیک الفرج  به حق مادر پهلو شکسته 💔
3تا دارم از وقتی پدرم به رحمت خدا رفته فقط سر مزار دیدمشون   انگار اصلا براشون وجود نداریم&nbs ...

چقد هم دردیم 

واقعا بقیه رو میبینم حسرت میخورم 

خدا از بچگی منو تنها گذاشت 

حتما میخواست فقط خودش بشه کس و کارم شکر خدا ولی چکار کنم دله دیگه

چقد هم دردیم  واقعا بقیه رو میبینم حسرت میخورم  خدا از بچگی منو تنها گذاشت  حتما م ...

حداصبرت بده خواهر  براش قران بخون وخیرات کن 

کمتر فکر کن بخصوص الان که بارداری 

حداصبرت بده خواهر  براش قران بخون وخیرات کن  کمتر فکر کن بخصوص الان که بارداری

دلم میخواد بترکه به قول شما برادرام انگار هفت پشت غریبه ایم 

مادرمم مریضه دعا کن خوب بشه چقد دلم براش میسوزه 

درواقع پدر مادر واقعیم نیستن ولی از هر واقعی واقعی تر بودن و هستن من خیلی بی کس و کارم

دلم میخواد بترکه به قول شما برادرام انگار هفت پشت غریبه ایم  مادرمم مریضه دعا کن خوب بشه چقد د ...

درکت میکنم عزیزم  

برای ارامش دلت صلوات فرستادم