2733
2734
عنوان

از مردن آدما هیجان زده میشم..(:

441 بازدید | 46 پست

دلیلش چیه؟

واقعاااا چراا؟

مثلا کسی رو هم که خیلی دوست دارم وقتی تصور می‌کنم تو مراسم خاکسپاری اش هستم و فت شته هیجان زده میشم ..علاقه دارم به مراسم خاک سپاری و..

ولی خدایی نکرده وقتی اتفاق میفته تا مرز جنون میرم و ناراحت میشم 

مثلا من وقتی تصور می‌کنم مادرم فت بشه هیجان زده میشم ولی اگه خدایی نکرده فت بشه حاضرم جونم رو بدم زنده بشه و تا اخر عمر براش شاید گریه کنم ...

بیشتر داخل تصوراتم دوست دارم این موضوع رو...

ولی تو واقعیت متنفرم از مرگ کسی 

می‌فهمید؟

حالا سوال شده برام چرا اینطوری ام؟

کسی هست مثله من باشه؟

این نشونه اینه که آدم بدی هستم ؟

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم ۹۹ بود تعلیق شد !😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حقیقتا نمیدونم

اگه دنبال کار بدون سرمایه میگردید بیاید چرا با کسی که از علایقشون خوشتون نمیاد اینطوری رفتار میکنید؟ حالا چرا اینو میگم؟! جونم براتون بگه که بایه خانومی اینجا صمیمی شدم همش میگفتن خیلی خوب حرف میزنی و خیلی ازت خوشم میاد(که نظر لطفشون بود) تا اینکه من پروفایلم رو تغیر دادم و تویه امضام کلمه آرمی رو اضافه کردم و تویه تاپیکشون مثل همیشه مشغول صحبت شدیم... که یهو برگشتن گفتن: وای تو هم از اون گروه چندش کره ای خوشت میاد؟ یهو من اینطوری شدم😐 گفتم چطور مگه؟ چی میشه؟ که بایه جواب خیلی زیبا روبه رو شدم... ایشون کاملا جدی برگشتن به من گفتن: احمق، برو خودتو بکش!؛ و تویه هر تاپیکی که من شرکت میکنم و ایشونم هست باز هم با کمال جدیدت همینو تکرار میکنن و خیلی هم روش پا فشاری میکنند (+کلی حرفایه دیگه که به ماند...) ولی واقعا چرا؟ چون فقط سلبریتی مورد علاقمون مثل مال شما نیست؟!... 
2738

من یه کم اینجوری‌ام 

انقد که گاهی تصویر سازی میکنم از خودم متنفرم 

این بخاطر اینه که آدم غم دوستی هستی

even ιғ ι'м noт wιтн yoυ ι тнιnĸ oғ yoυ..             پیـشتم نباشم ، پـیشته حواسم...!   احسان من                        🌷🍁❤️ اگر خوشحالی پیشش، کافیه برات!♥️💯✨
2706