2726
عنوان

مامانم میگه به خاهرم امیدی نیست تو کشتی نجاتمون باش😟

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ببریدش پیش مشاور بهش محبت کنید کمبوداش جبران بشه باهاش بد صحبت نکنید بذارید برگرده به اغوش خ ...

اخه خیلییی به خودش زیادی از حد عشق میورزه و اعتماد له نفس داره فکر می‌کنه جذاب ترین و زیبا ترین دختر جهانه

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم) 
 اون بنده خدام خسته شده از رفتار خاهرم یدف میگیره خودشو جلو جمع بغل میکنه میگه اخه خوششگللل من ...

خوب چه راهی برای خوب شدن  بچش پیدا کرده البته غیر از اینکه بهش بگه خل؟!!!

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید:آیا بالاخره رنج پایان یافت؟
2728
عجیبه. ولی تو هم قرار نیست کشتی نجات دیگران باشی. همین که هواشون رو داشته باشی کافیه. 

همون واقعا گفت کشنی نجات خودم ترسیدم 

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم) 
خوب چه راهی برای خوب شدن  بچش پیدا کرده البته غیر از اینکه بهش بگه خل؟!!!

هیچی 

اخه خیلییی به خودش زیادی از حد عشق میورزه و اعتماد له نفس داره فکر می‌کنه جذاب ترین و زیبا ترین دختر ...

به حرفاش توجه نکنید فقط ببینید چی شد به اینجا رسید داشتن اعتماد به نفس خوبه اما رفتارای عجیب علت داره فقط گارد نگیرید باهاش بامحبت برخورد کنید تا علت رفتاراش مشخص بشه شاید نیاز به درمان داره باید تخلیه عاطفی بشه پیش روانشناس بالینی

هیچی 

خوب خداپدرتو بیامرزه 

پس خواهرت خل نیست حمایت و محبت  و توجه مادرانه کم داره شمام قربانی بعدی نباش حواست به خودت وزندگیت باسه 

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید:آیا بالاخره رنج پایان یافت؟

چرا من ترسیدم😐💔

تو اینستا خیلی دیدم که نوشته بودن طرف با عروسکش و نمیدونم چیش ازدواج کرده 

تازه بعضیاشونم طلاق گرفتن

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
به حرفاش توجه نکنید فقط ببینید چی شد به اینجا رسید داشتن اعتماد به نفس خوبه اما رفتارای عجیب علت دار ...

اینکه میگه میخام با خودم ازدواج کنم اینش داره ادمو میترسونه واقعی ام میگه اخه شوخی ام نمیکنه چند تا تعغیر زیبایی ام داشته برا همین دیگه قاط زده

اینکه میگه میخام با خودم ازدواج کنم اینش داره ادمو میترسونه واقعی ام میگه اخه شوخی ام نمیکنه چند تا ...

باید بررسی بشه حرفاش

عجیبه 

شاید رفته توگروه خاصی یا باکسی دم خور شده که فکرشو خراب کردند

باید بررسی بشه حرفاش عجیبه  شاید رفته توگروه خاصی یا باکسی دم خور شده که فکرشو خراب کردند

نمی دونم والا