2726

خانومها خواهرم قبلا ها اعتماد به نفسش معمولی بود اما یه چند تا تعغیر داده به خودش بهتر شده  الان بشدت رفته اعتماد به نفسش بالا جوری که کسی نمیتونه نگه اش داره تو این ۱۴۰۱ای که گذشت یه کارای میکرد که مامانم ازش نا امید شده میگه این خل شده از دست رفت 

میره جلو ایینه ۳ساعت میگه عاشقتم به خودش و کلیی قربون صدقه 

همش خودشو بغل میکنه بوس میکنه دست و پاهاشو 

میگه میخام با خودم ازدواج کنم

اهنگ عاشقاته میزاره گریه میکنه خودشو بغل میکنه و بازم کلییی حرفای عاشقانه میزنه به خودش میگه من خیلی دوستت دارم عشقم و فلانم و فلانم 

امروز مامانم گفت ازین ابی گرم نمیشع خل شده تو کشتی نجاتمون باش درساتو بخون یه جا برسی مثل این خل نشی 

۲۳سالشه دانشجو حسابداری هست

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شاید جایی از زندگیش شکست خورده

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 

مادرتون اصلا مادری بلد نیست اولا که نباید بگه دخترم خل شده باید ببرتش روانشناس دوما نباید حس عذاب وجدان و منجی خانواده بودن به شما بده چون شما فرزند اون خانواده ای مسئولش نیستی!!!!!

بچه هارو به دنیا نمیاریم که مارونجات بدن یا ارزوهامونو براورده کنن به دنیا میاریم تا زندگی کنن و ازش لذت ببرن 

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید:آیا بالاخره رنج پایان یافت؟

بهش فرصت بدین

احتمالا عاشق بوده ولش کرده رفته بایکی دیگه

فرصت بدین و کمکش کنید تا خودشو پیداکنه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
نیاز به یه روانشناس داره🤕

مامانمم میگه واقعا ام رفتاراش غیر عادیه 

"ارنی"کسی بگوید که تورا ندیده باشد✨تو که با منی همیشه چه "تری"چه "لن ترانی 💚( خطاب به عزیز قلب من خدای مهربونم) 
مادرتون اصلا مادری بلد نیست اولا که نباید بگه دخترم خل شده باید ببرتش روانشناس دوما نباید حس عذاب وج ...

اون بنده خدام خسته شده از رفتار خاهرم یدف میگیره خودشو جلو جمع بغل میکنه میگه اخه خوششگللل من چرا اینقدر جیگری ابرو مامانم میره خب

2706