2733
2734
عنوان

بیاید بگید پذیراییتون چندمتره واسه جهیزیه میپرسم

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 47 پست

سلام طاعاتتون قبول حق

سال نو مبارک

خوشبخت باشید وعاقبت بخیر باشیدالهی

پیشاپیش ازدواجتون مبارک

ما دوتا فرش ۱۲متری ماشینی انداختیم تو‌پذیرایی

الان زوده نخرید همه ی وسایل روکه چیدید بنا به رنگ پرده ومبلمان بااقای داماد توافق کنید و‌باهمدیگه فرش بگیرید  که رنگشون ست بشه 

یادش بخیر  ما تیرماه۸۷همین کاررو کردیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدعزیزم پشتی هم داری؟ مهمون زیاد بیاد به جز مبل زمین میشینن؟

نه پشتی ندارم همش مبله . مهمون در این حد زیاد نداشتم تا حالا ولی کلا مبله هست.

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   
2731
عزیزم منم سالنم تقریبا همین اندازه میشه الان دوتا۶ گرفتم بعضیا میگن کمه

نه بابا شلوغ میشه حالا اگه پول داری دوتا 1ونیم بگیر اگه کم بود بندازی 

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
2738
منم شوهرم میگه اینکاروکنیم  ازیه طرف میگم سرامیک باشه نمیدونم چه کنم

سرامیک واسه زمستون یخ میشه کف خونتون اگرم بخاری روشن کنید بازم چاره نمیکنه

شما هم پالاز کن

ان شاءالله خوشبخت بشی جانم😍

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و تو👩‍❤️‍👨و ثمره ی عشقمون🥹💗                                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین...خانه آباد شدم خانه ات آباد "حسین":)🌱_اباعبدالله❤
سلام طاعاتتون قبول حق سال نو مبارک خوشبخت باشید وعاقبت بخیر باشیدالهی پیشاپیش ازدواجتون مبارک ما ...

خيلی خيلی ممنونم ازتون سال نو شماهم مبارک نماز روزه هاتون قبول....درسته ولی الان من دوتا۶ گرفتم نمیدونم فقط مهمون زیاد اومدبه جز مبل چیکارکنم اگه سرامیک باشه باید وسط بشینن اگه موکت کنم میتونن بشینن اما خونه باموکت دوس ندارم زیاد😑

سه تا فرش دوازده متری انداختم وسط و دورتا دورش سرامیکه همه جای خونه رو نباید فرش کنی باید یه عالمه فضای خالی هم باشه به اینم توجه کن 

سلام بابا خوبی؟(: بابا دردت ب جونم قربون اون چشمات برم ک از خنده کنارش چین افتاده بود حالت خوبه؟بابا دلم برات خیلی تنگ شده میگن خاک سرده فراموش میشه…ولی خیلی سال شده ک هنوز گرمی دستت رو سرم هست…بابایی خیلی دلم برات تنگه انقد تنگه که نمیدونم خیلی و چجوری بگم که بفهمی خیلی دقیقا یعنی چقد…بابا پرنسس کوچولوت مامان شد ولی تو نبودی دست بکشی رو سر پسرش …بابا پرنسس کوچولوت داغ دیده داغ عزیز دیده میدونی داغ عزیز یعنی چی؟نه نمیدونی …تو ک خودت و از دست ندادی…وقتی پسرم ب بردیا گفت بابا برای اولین بار قلبم تیکه تیکه شد…(: چرا من بابا ندارم؟باباااا من به بچم حسودیم شد چون بابا داشت…بابا عروسک مو طلاییت داره پیر میشه موهاش دارن سفید میشن از دوریت ، بچه ک بودم اشتباه ک میکردم باهام قهر میکردی تا نمیومدم بگم ببخشید و بوست میکردم همچنان قهر میموندی و بهم نمیگفتیوروجک(: بابا چه اشتباهی کردم ک این همه ساله قهری؟بابا ببخشید ت رو خدا ببخشید میشه آشتی کنیم؟؟؟بابا یادته همیشه میگفتی آخرین باره میبخشمت ؟ ولی هربار با هر اشتباهم بازم میبخشیدیم و زیر حرفت میزدی؟بابا بعد تو هرکی این جمله رو بهم گفت دیگ واقعا منو نبخشید(: اخ بابا جای خالیت نه تنها کمرنگ نشد بلکه جونم و گرفت (: انتظار برای دیدن دوبارت توان زندگی کردن و از من گرفته…بابا جون پگاهت بیا بغلم کن(:
2706