2726
عنوان

شما هم خانواده هاتون به کار نکردنتون افتخار می کنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 26 پست

نه خدایش هیچ وقت نشده چنین چیزی از خونوادم بشنوم اتفاقاً من تا جایی که بتونم کمک میکنم.

دوست گلم 

یه نصیحت خواهرانه بهت بکنم اگه از الان روی پای خودت ایست نکردی از الان به بعد تا جایی که میتونی کوچیکترین کار ها رو خودت انجام بده 

چون تو زندگی که بری برای خودت سخت میشه و سر کوفت این و اینو میخوری 

هیچ وقت خونواده ام منو مجبور نکردن کار کنم 

ولی خودم سعی میکردم کمک حال شون باشم از این نظر به کمک هیچ کس احتیاجی ندارم و خودم به خوبی میتونم نیازم رو بر طرف کنم.

عزمزم‌ اینکه میگی کارشون درسته  منظورت اینه که مثلا منو به چشم عزیز دردونه ببینن بهتره؟

به نظر من که خیلی بهتره!حالا بازم شخصیت ها فرق میکنه اگه اذیت میشی باهاشون صحبت کن 

proud femenist  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عین من 

منم‌مثل تو بودم. کاملا درکت میکنم کاملا

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
نه خدایش هیچ وقت نشده چنین چیزی از خونوادم بشنوم اتفاقاً من تا جایی که بتونم کمک میکنم. دوست گلم&nb ...

عزمزم من مستقلم فقط مشکلم کارهای خونس 

خوابگاه هم که رفتن به قول مامانم شانس آوردم 

همه کارهامون انجام می‌ دادن 

شستن ملافه ، شام ، نظافت اتاق واسه همین اینجوری شد🥲

چرا انقد تنبلی😐

تنبل نیستم 

به جاش درس میخونم

مستقلم 

تنها یه کشور دیگه زندگی می کنم 

کار هم خب تاحالا نیاز نبوده 

حتی خوابگاه هم که بودم خودشون همه کارامون انجام میدادن 

نظافت اتاق شستن ملافه آشپزی و ....

خب اگه بقیه بپزس ماشین چطور کار میکنه... کارکردن بلدنیستی اشکال نداره،خوابگاه محیط خوبیه برای اینکه ...

عزیزم میگن خدا با تنبلاس بسیار حقه 

رفتم بپرسم گفتن تو فقط باید لباس هارو بزاری داخل ماشین ما خودمون میشوریم ولی خب نگاه کردم دستشون یاد گرفتم😁

خیر من مامانم همه کاری بهم یاد داده  هر زمان خودم تنها باشم اصلا ب دردسر نمیفتم 

خب با این اوصاف نظر خودت چیه کار کردن و یاد گرفتن مواردی که لازمه شخصی هر فرد هست اشتباهه ؟؟؟

عزیزم کار نکردن و یاد نگرفتن کلاس ندارع بنظرم ک خانوادت اصلا کار درستی نمی‌کنند چون شما رو از اصول خانم بودن دور میکنند 

ازدواج می‌کنی یک زندگی شلخته ب هم میزنی ن غذای آماده ن زندگی مرتب ن اصول خانه داری خب این همسر شما سنگ هم ک باشه زبون میاد 

اگر شما آشپزی بلد باشی واسه خونه خودت واسه جایی ک لازم شد چیزی بپزی این ب ضرر تو نیست و ....

خواهر من سعی کن واسه خودت یاد بگیری 

عشق ماندگارمی🖇️♥️⁦(⁠●⁠♡⁠∀⁠♡⁠)⁩