2726

مثلا من‌داخل خونه هیچ کاری انجام نمی دم 

هیچ کاری

بعد جلو جمع خانواده میگن نهال که هیچ کاری بلد نیست و اصلا آشپزی انجام نمیده ، سفره جمع نمی کنه 

بعد یه جوری انگار جالبه و افتخار می کنن 🤦🏻‍♀️

بعد ابرو من میره

خوابگاه رفتم امسال لباس بلد نبودم بندازم ماشین کل لباسام‌کثیف شد مجبور شدم لباس بخرم بعد اونا باز کثیف شد 

روم نمی شد بپرسم چجوری ماشین روشن کنم و چه بهانه ای جور کنم خانواده ام گفتن اتفاقا سرتو بالا بگیر بگو بلد نیستم 🤦🏻‍♀️

مگه مهمه خب لابد خودت کار نکردی دیگع 

دیگه شانس آوردم خودشون انداختن ماشین واسم وگرنه خیلی بد میشد 

تا الانم لازم نبوده کاری کنم البته 

میخوام ببینم خانواده شمام ابروتونو جلو جمع می برن؟

یعنی میگن کار خونه نمی کنه بلد نیست فلان کار کنه و افتخار کنن؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خاله من مثل شما بود مامانم برعکس!حالا جالبه ما کارگر روزانه داشتیم و عملا من کار خونه زیاد نمیکردم !!!!!

ولی خب جوری جا افتاده بود که تو مهمونیا منو به چشم کلفت میدیدن دخترای فامیلو به چشم عزیزدردونه و کار نکرده!!!  کار درستی میکنن خانواده ات ولی شما هم مهارت های ضروری رو یاد بگیر

proud femenist  

با حرف کسی کار نداشته باش ولی به خاطر خودت کار کردنچ یادبگیر. الان پسرم یکسال و هشت ماهشه به ترتیب دکمه های لباسشوییو میزنه که روشنش کنه یکم بزرگتر شه کامل حفظ میکنه اخه اصلا کاری نداره. ولی من با نظر خودت موافق ترم تا خانوادت

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

ولی خب اینترنتم بد چیزی نیست 

منم خیلی چیزا بلد نیستم ولی یه سرچ بزنی همه چی دستت میاد 😐😐😐

جلو بقیه نمیگن ولی جلو خواستگارام میگن 

این آخری که اومده بود ساعت ۱۲ من واقعا بیدار بودم خودشم میدونست ولی پیش اونا گفت من دخترم روزا تا دیر وقت می‌خوابه الآنم خوابه بذارین برم بیدارش کنم 😂😂😂

خاله من مثل شما بود مامانم برعکس!حالا جالبه ما کارگر روزانه داشتیم و عملا من کار خونه زیاد نمیکردم ! ...

عزمزم‌ اینکه میگی کارشون درسته 

منظورت اینه که مثلا منو به چشم عزیز دردونه ببینن بهتره؟

همه اینطورن 

میخوان بگن ما خیلی مراقب بچمونیم😁😆..و نمیزاریم دست به سیاه و سفید بزنه..

ولی خب این وسط بچه خورد میشه 

بهشون بگو نکنن این کارو قطعا گوش میدن بخت بفهمنن بدت میاد از این کار

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم ۹۹ بود تعلیق شد !😁
ولی خب اینترنتم بد چیزی نیست  منم خیلی چیزا بلد نیستم ولی یه سرچ بزنی همه چی دستت میاد 😐😐😐 ...

وای عالی بود عالی بود 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

مثلا می خواستن همون اول خط و نشون بکشن واسه خاستگاره

2706