2733
2734

بچه ها اگر خواستید ایدی تلگرامتونو بدید  راهنمایی کنم. 

توی تنظیمات قبل از نوشتن آیدی 

انتخاب کنید که شماره تماس فقط مخاطبینتون ببینن یا هم بزنید هیچ کس. 

یعنی هیچ کس نبینه. 

موفق باشین .

سلاااام لطفا یه روتین برای مو بگو موهام خیلی زود موخوره میگیره و خیلی کم پشت ....

بعداز ۵سال بودن توی نی نی سایت خدایی نفهمیدم کاربرا چه اصراری دارن دروغ بگن ...یا حرفی نزن یا شبیه حرفات باش. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
زیر چشمم سیاه میشه چی خوبه؟

اولا ، 

آیا ژنتیکیه؟ 

از بچگی نداشتی؟ 

اگر ژنتیکیه نیمشه کاریش کرد بپزیرش عزیزم مگر اینکه بری کارای کلینیکی توسط پزشک انجام بدی. 

اول یه ازمایش خون بده ببین بیماری از جمله کم خونی ، کمبود ویتامین دی  تیروئید و .. نداری؟؟؟ 

دوما، این فوامل رو برطرف کن : 

خواب مناسب داشته باش. 

از گوشی  خیلی کم و درمواقع ضروری استفاده کن . 

اب زیاد بوخور سبزیجاتم همینطور. 

و اگر بخاطر لاغری زیر چشمت تیره شده یخورده وزن اضاف کن نه جوری که اضاف وزن بگیری. 

محصولات پیشنهادی : 

میتونی کرم ضد تیرگی ویتالایر بخری . یادت باشه با انگشت حلقه بصورت ضربه اروم بزنی . و اندازه یه عدس بزنی کلا . برا هردو چشمت . که میلیا نزنی. 

یا هم کرم ضد تیرگی روشن کننده بلفامد. 

کرم دور چشم سه کاره بی رنگ ساین اسکین . ۱۶۱ ت . 

اگرم میخوای خیلی هزینه کنی تا یه سرم دور چشم گرون معرفی کنم ولی هیمنارو استفاده کنی جواب میگیری. 

2738
چی صورت را روشن و صاف میکنه

شما تا وقتی که هر روز ضدافتاب بی رنگ نزنی و هر ۳ ساعت تمدیدش نکنی به اندازه دو بند انگشت ( روی کل پوست صورتت یه لایه ضدافتاب باید  برسه) 

نباید به فکر پوست روشن باشی چون امکان نداره. 

اگر میخوای روتین تخصصی بهت بدم عزیزم بری داروخانه شهرتون بخری. 

اولم باید نوع پوستتو تشخیص بدم اینجور نمیتونم چیزی بگم . و اینکه برا این گفتم همه بیان تلگرام چون واقعا سختمه تایپ کنم کلی و اونجا میشه وویس فرستاد برات و اینکه باید عکس برش زده از پیشونی و گونه ها بفرستی که بفهمم نوع پوستت چیه. 

ممنون گلم گوشی خیلی استفاده میکنم تیرویید هم دارم

اگر تیروئیدتو کنترل کنی رفع میشه تا یه حدی . باید دکتر برات قرص بنویسه هر ۵ /۶ ماهم بری ازمایش بدی ببینی نرماله یا نه. 

گوشیم زیاد استفاده میکنی پس انتظار نداشته باش زی رچشت گود نشه و اشعه گوشی پوستتو  خراب نکنه. 

زیر چشت ک گکدد بشه تیرگی هم بوجود میاد .

خیر ببینی به من مشاوره بده تلگرام ندارم صورتم لک داره حدود5ساله 2تا زایمان داشتم، لک بارداری بوده ...

اینستا نداری عزیزم ایدیتو بدی وویس بفرستم برات؟ 

ببین اولا باید لکاتو دید که ببینیم تا چه حد زیادن؟ 

لک ملاسما و لک بارداری هم باید حتما روتین بری تا کنترل شن . 

اگرم لک هات عمقی باشن هیچ راهی نداره خیلی فقط باید بری  پژشک یسری کارای مشخص برا پوستت انجام بده . ولی قطعا با روتین هم بهتر میشی . 

بی اینکه پوستتو ببینم نمیتونم بگم . 

میتونی یه عکس برش زده بدون فیل.تر با فلش گوشی از گونه هات و پیشونیت بدی. 

2706