2737
2739

همش دنبال بقیه باشه وفقط شماواسه دیدنش برید چیکارمیکنید مثلاجزع بستگان نزدیکتون باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مستقیم  باهاش در میون میزارم و اجازه میدم که   دلیل قانع کننده بیاره یا رفتارش رو اصلاح کنه  تا   اگر رابطه رو کم کردم هم خودش بدونه برای چیه و هم خودم وجدانم راحت باشه

من پا روی دلم میزارم دنبالش نمیرم تا خودش ازمن سراغی بگیره

خودش فقط گاهی زنگ میزنه وقتی میاد تازنگ میزنه که اومدم من میگم کجایی بیام ببینمت میگه رفتم خونه فلانی خونه همه میره پیش من نمیاد یا وایسه حداقل من برم ببینمش بعدیکی دوروز میره خونشون 

م ستقیم  باهاش در میون میزارم و اجازه میدم که   دلیل قانع کننده بیاره یا رفتارش رو اصلاح ک ...

چشمش به بقیه میفته ازمن یادش میره الاناکه حتاپانمیشه احوال پرسی کنه وایمیسته نگام میکنه یایه چیزی میگه بهم

چشمش به بقیه میفته ازمن یادش میره الاناکه حتاپانمیشه احوال پرسی کنه وایمیسته نگام میکنه یایه چیزی می ...

آدمی که خودش رو به خواب زده نمیشه بیدار کرد اما من باشم مستقیم با این آدم رو در رو میشم و حرفم رو میزنم اگر دلیل خوب داشت و تغییر رویه داد که هیچ اگر نه مثل خودش باهاش رفتار میکنم و سراغش رو نمیگیرم تا خودش بیاد طرفم

آدمی که خودش رو به خواب زده نمیشه بیدار کرد اما من باشم مستقیم با این آدم رو در رو میشم و حرفم رو می ...

راستش من یادم میره کاراشو ولی همش میخادمنوخراب کنه بگه ادم بدی ام پیش بقیه مخصوصا 

چجوری باهاش درمیون بزارم خیلی بددهنه

هر آدمی زبان خاص خودش رو داره , من باشم خیلی محترمانه بهش میگم که من شما رو دوست دارم و بهتون احترام میزارم  اما از شما رفتار و اشتیاق و وقت گذاری متقابل  رو نمیبینم آیا دلیلی داره ؟ آیا اتفاقی افتاده ؟
بعد با توجه به جوابش تصمیم میگیرم

2706