2726

قهرمان

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    

خارجی معرفی کنم؟

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بدون تاریخ بدون امضا 

کوچه بینام خیلی قشنگه 

عطر داغ

کارما وجود داره بشین و تماشا کن رفیق ..................                        وقتی یک کاربر ناراحته و تو تایپ میکنی ببخشید خندم گرفت یعنی تو یک بیشعور هستی✌️🤌 بیزار از تاپیک های حس ششم!!!!! حس ششمُ و زهر مااااااار ؛ راستی مرسی که امضامو خوندی و اینکه اسمم رو یادت باشه تو تاپیک های جنجالی تگم کن 😁