2733
2734
عنوان

نامزدم همیشه بهم میگه زشت

83540 بازدید | 814 پست

دوستان به نظرتون واسه همینه انقدر اعتماد ب نفسم کم شده؟؟

هی تعریف زیباایی دوست دختر دوستشو میکرد دوستشم بود گفت خب هرکی ی چی داره دیگه تو قیافه نداری ولی اخلاقت خوبه

بعدش چند روز دیگش رفته بودیم خرید داشتم وسایل ارایش میخریدم یکم خرت و پرت خریدم گفت ی کرمم بخر بلکه از لولو بودنت دربیای بعدش فروشنده گفت اخی چرا اینجوری میگی  بهش اومدم تو ماشین گریه افتادم

بابا من شبیهه پروفایلم نیستم هی نگو تو چی میگی با اون سیبیلات

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نامزده و انقدر وقیحه!!!

بعد برین زیر ی سقف چی میخواد بگه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

فقد طلاق

کاربری سوممه ناجوانمردانه تعلیق شدم 🔪اسم کاربریای قبل:لواشک_ترشک ۹۸ با من در نیفت!!!!🤬 البته بیفتی هم چیز خاصی نمیشع😐😂(نی نی یار،جان عزیزت دست از این سر کچل من بردار)😑اخلاق بضی از نینی سایتیا :(تاپیک ها:وای جورابم پاره بود پیش همه ابروم رف چیکااار کنممم.. دومین تاپیک: اعتماد بنفسم کمه...سومیم تاپیک: احساس میکنم حالم بده....چهارمین تاپیک:از ترس زلزله خوابم نمیبره... پنجمین تاپیک:از دست شوهرم خسته شدم... ششمین تایپک:مادرشوهرم ایشالله بمیره راحت شم..و نظر های بعضیا(اوا عزیزم عکستو بزار ببینم واقعا ب صورتت میاد جورابت پاره شه) یا(میشه عکستو ببینم بدون عکس نظر نمیدم)یا(وا چرا حالا ی عکس بزار شاید بخاطر صورتته)یا(عکستو بزار ی‌ لحظه بعدش پاک کن ببینم ب صورتتم این ترست تاثیری گذاشته خلاصه هیچی دیگ خسته شدم از تایپ بقیشم خودتون میدونین   کاربری دست دو نفره
2706