2737
2734
عنوان

برا شوهرم اولویت نیستم

368 بازدید | 23 پست

بخاطر هرکسی من و بچه هام نادیده میگیره.....الان این دختر خاله سلیته اش بی دعوت زده اومده هر سالی میاد باعث دعوا بین ما میشه من ن دعوتش میکنم ن صنمی دارم باهاش وقتی میاد ی بنده شوخی داره با شوهرم  شوهرم داره خیر سرش دخالت میکنه تو زندگیمون چرا طلاتون فروختین چرا اینجور و...شوهرپ تحت تاثیر حرفاشه.همه پسرلی فامیل تحت کنترل داره با عشوه های خرکیش

ب شوهرمم هی میگم محلش نزار اینم محل نزاره اون خودش باز میچسبونه ول کن نیس چ کنم موندم چی بهش پیامک بدم

والا الان این مدت ک اومدن همش شیر جوش ب بچم دادم اومدم خونه مامانم شوهرمم ن زنگی پیامی هیجی.چ کنم من

یه صلوات بفرستین برا خوب شدن حالم  

چرا وقتی حس میکنید به شوهرتون نخ میده میرید سراغ زنه میگید این داره زندگیمو نابود میکنه چی بگم..به شوهرت بگو..دختر خاله نشد یکی دیگه...میخوای به چند نفر پیام بدی..شوهرم ادم خوبی باشه دیگه کسی نمیتونه کاری کنه

((...شمایی که میای میگی آقایون از خانوما باهوشترن چون بیشتر دانشنمدا و رتبه برترا مردن      .پس طبق این حرف سفید پوستاهم از سیاه پوستا باهوش ترن چون بیشتر دانشمندا و نخبه ها سفید پوستن🐱..اگه نکته رو نگرفتی تسلیت میگم بهره هوشی شما خیلی پایینه✋😿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آدم دهن بین خیلی ناجوره

والاپدرم در اومد سلیته خانم پروعه اخه چرا میای حتی بهشم گفتم شما با اومدنت باعث میشی شوهرم عوض بشی خب اگر تو ج ن ده نباشی نمیای دیگه ک میونه زن و شوهر خراب کنی

اول با ادب به اون خانوم بگو بره نیاد باعث دعوای ما میشه  حرف میشه تو فامیل دوم با شوهرت حسابی بحث کن بدونه ناراحتی و اون خونه صاحب داره سوم با زبون نشد با بدی اون زن رو بنداز بیرون را نده .اون زن دردسر خواهد شد  

ببین اینکه اون ج ن ده است شکی توش نیست ولی آقا ، شوهرت باید رفتارش درست باشه ناسلامتی زن داره وقتی میبینه تو راضی نیستی چرا اینقد محلش میده ، دور بر مام از این چیزا خیلی بود ولی حاجی ما اینقد کم محلی میکرد اینا خودشون گم و گور میشدن ، برو برا شوهرت عشوه بریزه😁😂

2738
اول با ادب به اون خانوم بگو بره نیاد باعث دعوای ما میشه  حرف میشه تو فامیل دوم با شوهرت حسابی ب ...

والا الان زدم خونه مامانم اومدم باز دختر خالش زنگم زد منم بعد سلام و احوال گفتم من دوس ندارم باهات در ارتباط باشم ن ب خودم ن ب شوهرم زنگ نزن بعد گعگفت ربطی نداره ب تو ک ب شوهرت بزنگم چ کنم تروخداا جان عزیزت کمکم کن چ پیامی بدم دیگه نیاد والا من اواره شدم

راه بد که می گم اینه بگو به شوهرت دست از این کارا ور داره ور نداشت به عذابت راضی بود طوری وانمود کن با یکی هستی و سرد باش اهمیت نده این جور ادم ها تا مثل خودشون رفتار نکنی حساب دستشون نمیاد

ببین اینکه اون ج ن ده است شکی توش نیست ولی آقا ، شوهرت باید رفتارش درست باشه ناسلامتی زن داره وقتی م ...

قربون دهنت والا من زن شیر ده این چند روزه خونه زندگیم رها کردم اومدم خونه مامانم همش شیر جوش دادم ب بچم اونوقت این ج ن د   ه خانم رفته خونه مادر شوهرم اینا اگر میموندم خونم چون با مادررشوهرم اینا زندگی میکنم  در طبقه جداشون ب ما هم سر میزد هرچند الان بازم با شوهرم حرف زده من چ کنم والا

والا الان زدم خونه مامانم اومدم باز دختر خالش زنگم زد منم بعد سلام و احوال گفتم من دوس ندارم باهات د ...

اشتباهت اینه از خونه ات رفتی و میدان دادی بهش حالا که رو داده بی احترامی کرده با شوهرت اتمام حجت کن و مثل اشغال با لحن تند هر دوشون رو بنداز بیرون .اون زنه یا بخاطر حرص شما این کارو می کنه یا رابطه داره با شوهرت

وقتی میاد بهش کم محلی و بی احترامی کن

بخدا از رو نمیره ک من اصن محلش نمیدم شوهرم داره باز ولش کنی داره با شوهرم حرف میزنه عشوه میاد خدا میدونه هرسال سر اومدن این ج ن د   ه خانم دعوا داریم

قربون دهنت والا من زن شیر ده این چند روزه خونه زندگیم رها کردم اومدم خونه مامانم همش شیر جوش دادم ب ...

وای به شوهرت گفتی؟ بگو مگه منو دوست نداری اینقد اذیت میکنی ، دیگه اون دختره رو که نمیتونی کنترل کنی شوهرتو سعی کن کنترلش کنی 

2706