2726

سقط کردم استخاره گرفتم که چن ماه دیگ اقدام کنم خدایا بهم بچه سالم میدی خیلی بد اومد دلم گرفته خدا هم یه امید کوچیکم بهم نمیده

یاارحم الراحمین مرسی که بی نهایت مهربونی  سپاسگذار توام..واسه سلامتی کوچولوی تودلم  اگ دوس داشتید یه صلوات بفرستیدامیدوارم لحظه به لحظه ی زندگیتون پر خوشبختی باشه الهی آمین

مگه واسه اقدام به بارداری هم استخاره میگیرن

😑😑

🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿آنقدردردل‌ریختم‌که‌اضافه‌هایش‌از‌چشمانم‌میریزد💫 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تک نیت چقد درسته؟ 

اعتقاد ندارم ادمو ناامید می‌کنه به تک نیت به استخاره راهور می‌بنده راهی که برات بازه با دست خودت میندی فقط با یه استخاره.درکارخیرحاجت هیچ استخاره است یه همچین جمله ای هست که میگن

اعتقاد ندارم ادمو ناامید می‌کنه به تک نیت به استخاره راهور می‌بنده راهی که برات بازه با دست خودت مین ...

واقعا ادمو ناامید میکنه چند روز پیش یکی تک نیت گرف میگه اصلا طالعتون خوب نیست خیلی ناراحت شدم😕

واقعا ادمو ناامید میکنه چند روز پیش یکی تک نیت گرف میگه اصلا طالعتون خوب نیست خیلی ناراحت شدم😕

باورنکن اعتقاد نداشته باش همش الکیه طالع انسانهارو فرشته ها هم نمی‌دونن بده یا خوبه که بهمون بگن .