2726
عنوان

خانما کمکککک

134 بازدید | 20 پست

من ۱ ماهه از پریودیم عقب افتاده و باردارم نیستم چه خاکی بریزم سرم تا پریود بشم 

عکس رنگی دادم بعدش دیگه پریود نشدم نکنه عفونت گرفتم دکترم تا بعد عید نمیتونم برم اشتباهم کردم تو این یک ماه نرفتم میدونم😭😭

حالا بگین چی بخورم سریع بشم

در ضمن آزمایش بارداری ندادم ولی ۳ تا بی بی چک گذاشتم منفی بود دیگه ۳ تا قطعا درسته مگه نه؟

یعنی میشه منم تاپیک بزنم بگم وای ذوق منم بالاخره مامان شدم بعد شما هم بگین وای جون مبارکه😍 لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرس🙏🏻🌷

آمپول بزن Hcg

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آمپول بزن Hcg

غیر از آمپول راهی نیس؟

یعنی میشه منم تاپیک بزنم بگم وای ذوق منم بالاخره مامان شدم بعد شما هم بگین وای جون مبارکه😍 لطفا برای باردار شدنم یک صلوات بفرس🙏🏻🌷
2728

اولا برا بارداری باید آزمایش بدی ککامل مطمئن بشی دوما عقب افتادن پریودت دلایل زیادی داره شاید هورمونی شاید استرسه شاید عفونت داری ب تغدیتم ربط داره شگلات تلخ و آب آلویع ورا علظت خونتو زیاد میکنه طبیعتا جیگر سیاه هم برا کم خونی خوبه

کاش افرادی ک ادعای عاقل بودنو عقل کلی میکنن از پس درک مسائل خیلی ساده و کودکانه امثال من برمیان بجا مسخره کردن راهکار بدن بحث ناراحت شدنش ب کنار واس شان خودشون بده ک ادعای دانایی میکنن و هیچی نمیدونن در باره درک کردن انگار ماها دوس داریم فق درک بشیم ن ک درک کنیم! دراخر درد ما از توقعات بزرگ نیس درد ما از براورده نشدنه حداقل ترین نیازامونه در ضمن لطفا شعار ندیم و حرف پیجای زرد و دو زاری اینستارو اینجا تکرار نکنیم وقتی هیچ بویی از مشکلات بقیه نبردیم:)
غیر از آمپول راهی نیس؟

چیزایی ک طبعش گرمه مصرف کن ت چایین دارچین و زنجفیل بریز پپسته بخور مویز بخور و...

کاش افرادی ک ادعای عاقل بودنو عقل کلی میکنن از پس درک مسائل خیلی ساده و کودکانه امثال من برمیان بجا مسخره کردن راهکار بدن بحث ناراحت شدنش ب کنار واس شان خودشون بده ک ادعای دانایی میکنن و هیچی نمیدونن در باره درک کردن انگار ماها دوس داریم فق درک بشیم ن ک درک کنیم! دراخر درد ما از توقعات بزرگ نیس درد ما از براورده نشدنه حداقل ترین نیازامونه در ضمن لطفا شعار ندیم و حرف پیجای زرد و دو زاری اینستارو اینجا تکرار نکنیم وقتی هیچ بویی از مشکلات بقیه نبردیم:)
اولا برا بارداری باید آزمایش بدی ککامل مطمئن بشی دوما عقب افتادن پریودت دلایل زیادی داره شاید هورمون ...

ممنون گلم پس من شنیدم شکلات کم خونی میاره

غیر از آمپول راهی نیس؟

امپول بهتره باردار باشی چای بچه رو محکم میکنه نباشی که پریود میشی

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

این کاربری ک‌ میگی امپول اچ سی جی بزن چقد در مورد امپول میدونی؟ اصلا مگه برا عقب افتادن پریود امپول اچ سی جی میزنن؟ همینجوری بدون علم ی چیزی میگین ی اردر میدین؟ 

عزیزم قبلش حتما ازمایش خون بده اگه باردار نبودی اونوقت قرص مدروکسی پروژسترون استات ۵ میلی گرم روزی یدونه بخور تا ده روز بعد قطع کن تا ده روز منتظر باش تا پریود شی اما قبلش حتما ازمایش خون برا بارداری بده

کارشناسی ارشد مامایی هستم که بهت گفتم‌چیکار کنی 

زعفرون دم کن بخور البته زیاد نه خوراک لوبیام خوبه

خوراک لوبیا برا کم خونیه؟

ممنون گلم پس من شنیدم شکلات کم خونی میاره

خوردن شگلات واس دوران پریودی باعث میشه خونت بیشتر بشه غلیط تر بشه خودتم ی سرچ بکن

خوراک لوبیا برا کم خونیه؟

عزیزم همه حبوبات واسه کم خونی خوبن

این کاربری ک‌ میگی امپول اچ سی جی بزن چقد در مورد امپول میدونی؟ اصلا مگه برا عقب افتادن پریود امپول ...

موافقم سر خود نباید سمت داروهای شیمیایی بره اول دکترش بگه بعد

2706