2733
2734

دیشب دیدم نرم شده گفتم نمم بزنم با خیار بخورم نصفش کردم دیدم هسته هاش همه از تو جونه زده قشنگ ساقه با تو دوتا برگ ریز سبز  توش پر جوونه بود کوچولو و سبز اونوقت سبزه عیدم همه درهم و کچل دراومده اینم شانس ما  تا حالا ندیده بودم گوجه از تو جوونه بزنه باور کنید اولین بار دیدم  مزش هم بد بود ریختم سطل آشغال قشنگ مزه جوونه میداد  

یه دهه شصتی درونگرا

من دیدم

تازه گوجه کامل تو یه گوجه دیگه ام دیدم🤣

۹۹/۹۹ درصد کامنت های بنده طنزه،خوشت نمیاد انگشتتو بذار پایین صفحه گوشی و بکشش بالا ..‌.😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینجوری نمیشه فقط عکس😂

کاربریم مال سال ۹۶ بود سیم کارتمو گم کردم دیگه رفت که رفت😐 اگه میشه ته دلتون برای رسیدن به کسی که میخوام برام دعا کنین   لطفا برام انرژی مثبت بفرستین که باهاش زندگی خوبی داشته باشم و ازدواجم موفق باشه❤️من با کسی دعوا ندارم اگه از پیامم بد برداشت کردین همینجا عذر میخوام  زنده باد نی نی سایت بزرگ
2738
چون بهاره پیازم بذاری تو خونه میبینی فرداش درخت شده😂

اره خودمم همین فکر میکنم ولی رو سبزه عیدم اثر نداشت یه ذره دیگه بلند بشه ولو میشه از بس یکی درمیون جوونه زد

یه دهه شصتی درونگرا

یبار دوران مجردی دیدم از اون شیار سینک هست سه تا شیار کنار همه ک آب خارج بشه،جونه زده اومده بالا

خیلی برام عجیب بود ک این چیه مامانم خیلی تو نظافت حساسه

بعد ک جوونه رو‌کشیدم بیرون دیدم ی عدس رفته اون تو جوونه زده 😂😂😂😂😂