2726
عنوان

چقدر پروعن این ارمنی ها کتکم زدن😰

3163 بازدید | 97 پست

صبح خونه مادرشوهرم بودم ی ارمنی گدا اومد زنگ در رو زد ساعت ۸ صبح ، مادرشوهرم گف خیلی پیله هستش باز نکن  منم باز نکردم 

ساعت ۱ ظهر اومدم برم خونمون درو باز کردم دیدم نشسته جلو در😑 منم هیچی نگفتم داشتم میرفتم پاشد افتاد دنبالم خانم کمک کن کمک کن 

منم گفتم پول نقد ندارم گف ینی ۵ تومنم نداری گفتم نه 

گف کیفت رو باز کن من ببینم  ،منم دیدم پروعه گفتم دنبالم راه نیوفت گف تا ندی من میوفتم دنبالت گفتم گمشو  هولم داد گف خودت گمشو پدرسگ  منم با کیف زدم تو سرش بدوبدو رفتم  اونم بدوبدو اومد دنبالم  وحشی از شالم کشید با مشت زد تو سرم من زدم و اون زد دعوا شد سوپر مارکیتیه اومد زنه رو انداخت کنار رفت گردن اونو چسبید  منم فرار کردم 

چقدر نکبتن دست سنگینی داشت هنو سرم درد میکنه 😭

اصلا نزدیک اینا نرین 

همه مثل هم نيستن 

بابا ايول…بابا گنده😏 بيكارِ علافي كه گزارش ميزني من مغازه سيم كارت فروشي دارم تو بزن حالا😊❤️ تعصب داشتن و افتخار كردن واسه چيزايي كه خودمون تو انتخاب و بوجود اوردنش هيچ نقشي نداشتيم ( مثل دين!قيافه!محل تولد و……)مسخره ترين كاريه كه متونيم انجام بديم ) به اعتقادات نظرات هم احترام بزاريم وسعي نكنيم عقيده كسي رو بزور عوض كنيم!!!  فقط انسانيت🍃#كاربر قديمي هستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارمني هاي ايران خيلي اذيت ميشن اتفاقا تو ايران

بابا ايول…بابا گنده😏 بيكارِ علافي كه گزارش ميزني من مغازه سيم كارت فروشي دارم تو بزن حالا😊❤️ تعصب داشتن و افتخار كردن واسه چيزايي كه خودمون تو انتخاب و بوجود اوردنش هيچ نقشي نداشتيم ( مثل دين!قيافه!محل تولد و……)مسخره ترين كاريه كه متونيم انجام بديم ) به اعتقادات نظرات هم احترام بزاريم وسعي نكنيم عقيده كسي رو بزور عوض كنيم!!!  فقط انسانيت🍃#كاربر قديمي هستم 
2728

😂😂😂😂😂

پنج تومن میدادی ضررش کمتر بود 

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

ارمنی بود؟به کیا میگین ارمنی؟

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

مطمئنی ارمنی بود؟ هیچوقت ارمنی گدا نشنیدم. اصفهان یکی از محله های خیلی خوب ساکن هستند و اکثرا وضع مالی خیلی خوبی دارند. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
معلوم بود چادر و نقاب و رو دماغش نگین داشت از ظاهرش معلوم بود 

جااان ؟!!!🙄

همانم كه هستم     نافهميدني مثل هر اتفاق      كافي بود نياكان ديگري داشته باشم تا از لانه ديگري برخيزم                   
2706