2733
2734

رفته بودیم بیرون شهر بعد رفته بودیم لب رودخونه من خیلی سردم شده بود به شوهرم گفتم بیا بریم کلبه بعد گفت صبر کن یه نیم ساعت دیگه بریم بعد من گفتم بیا اذانم که گفتن بریم نماز بخونیم بعد گفت نه منم به شوخی راه افتادم گفتم من رفتما 

بعد گفت کجا خانم 

بعد من هنوز یکم که دور شدم جاریم گفته نگا زنت به حرفت اصلا گوش نکرد تقصیر خودته باید باهاش جدی باشی انقدر صمیمی رفتار نکنی که به حرفت سریع گوش نکنه زنت خیلی خودسره و اینا 

شوهر منم میدونه من شوخی میکردم ولی با حرفای اون ناراحت شده و وقتی برگشتم کنارش تو خودش بود 

میدونستم یکم حسود هست ولی نه تا این حد 😐😐هییییی 

خوبه من روابطمو بازم باهاش حفظ کردم 😏  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من با جاریم خوبم ولی خیلی صمیمی نیستم....بنظرم سر سنگین بلش باهاش

دختر قشنگم🥰تو همه وجود منی وقتی نگاه اون چشمای مشکی و فندقی جذابت میکنم یه حسی تو دلم به وجود میاد که انگار دنیا تو مشت منه...خداروشکر میکنم که بعد کلی انتظار یه دخمل خشگل و ناااازی مثل تو به من هدیه کرد💜

همونجا داد میزدی به برادذشوهرت میگفتی داداش خیلی ازت میترسه ها 

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

طبیعیه 

هرچقدرم صمیمی باشین ی ذره حسادت و بداخلاقی پیش بیاد

من وجاریمم خیلی خوبیم هرچند زندگیش درحد ۹۹درصد بهتر از منه اما بازم حسادت داره اونم چون من بااینکه زندگیم گنده اما ب خود رسیده م و ظاهرا هم بهتر از اون ((اینارو خودشم بارها بم میگه)))

ولی من رُکم قشنگ میرم جلوش خوب و بدیاشو میگم 

ی لحظه ناراحت بشه بهتره تا بفهمه پشت سرش حرف زدم 

دلم میخواهد شونه های خودمو بگیرم و بگم .... چته ؟؟؟   چی خوشحالت میکنه ؟؟؟   چرا هرکاری میکنم بچشمت نمیاد ؟؟؟؟  چرا از وقتی خیانت دیدی خوشحال نمیشی ؟؟؟○بقول ی عزیزی : روزگاری هم اگر دیوانه ات بودم گذشت○ی دیالوگ تو سریال خاتون بوده ک میگه: زن ها تا لحظه ی آخر میجنگن ولی ...وقتی ی چیزی براشون تموم میشه، تموم میشه دیگه ○جوابم ب خیانت ی چیزه ک مشکل شوهر شماس خانوووم کِرم از درخته ○البته اینم بگم سرتو بالا بگیر و بگو آشغالای گرگارو ،سگاا میخورن○اما واقعا خیلی حرفه ک آدم نمیتونه روح و روانشو دربیاره نشونت بده بگه نگااه باشون چی کردی؟؟○چه تقدیر ، چه قسمت ، نجنگی ، نمیرسی ○میشه باخیلیا بازم ادامه داد ، گفت وشنید وخندید، اما دیگه دوستشون نداشت○زندگیمونو اونی خراب کرد ک مثلا میخاستیم باش زندگی بسازیم○بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی ؟؟○ دلم میخاد باقی عمرمو بخابم😢💔 واس آرامش منو بچه هام صلوات بفرستید_ _  _اسم کاربریم اصلا با حال دلم  همخونی نداره 
2706