2733
2734
عنوان

نامزدی

197 بازدید | 16 پست

دخترا من دارم از استرس میمیرم 

من قبلنا با یکی حرف زدم عکس هم دادم وقتی نامزد شدم دیگه ولش کردم رل هم نزدما در حد چرت و پرت حرف زدن کلا بلاکش کردم رف پی کارش بعد الان من یه ساله نامزدم هچ خبری ازش نبود امروز یکی بهم زنگ زد گوشی خاموش بود بعد پی ام داده ترسیدی ؟گفتم شما. ترسیدم زود بلاک کردم با شماره دیگه زنک زد پی ام داد خودشو معرفی نکرد گف یه دوست گفتم کارتونو میگید یا نه لطفا مزاحم نشید گف شما پیام دادید گفتم الان شمارتونو میدم نامزدم زنگ بزنه ببینم کی مزاحم شده بلاکش کردم خیلی استرس دارم چیکار کنم میترسم به نامزدم بگم عکسامو براش بفرسته هی با شماره جدید اس میده زنگ میزنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
تلفظ رل چطوریه 😕😕 یکی بگه 

رِل

درسته ، برام مهم نیست و در نهایت آرامش در مسیر موفقیت و آرزوهام قدم برمیدارم 🌙🌷                                                   وزن ‌اولیه : ⁶⁵ . هدف اول : ⁶⁰. هدف دوم : ⁵⁵ . هدف نهایی : ⁵⁰

به نامزدتون بگید ک بدونه تو بهش همه چی رو میگید و بهتون مشکوک نشه چون از اول بهش گفتید 

شماره اون سارو هم بدید پلیس فتا جرش میدن

یه infp رویا پرداز🔮عاشق نوشتن رمان🤍🐚همه فکر میکنن ادم باید دامپزشک باشه تا اطلاعاتی راجب حیوونا داشته باشه😐🩴من دامپزشک نیستم ولی اطلاعاتم از یه دامپزشک هم بیشتره🍄❤در حال رسیدن بهشم😁اگ سوالی داشتید تگم کنید و برای درخواست دوستی هم دلیلشو بگید😌اگ میخوای راجب (نجس بودن سگ،انسانو برتر دونستن،برای فحش از حیوونا استفاده کردن)بگی روی من ریپ نزن یا اگه میزنی انتظار ترکیدنتو داشته باش😐🗡راجب استایل و عقاید دیگران هم نظر نده❤🫂چون ما با تفاوت هامون قشنگیم پس به عقاید هم احترام بزاریم❤......intp.......❤
2738
تلفظ رل چطوریه 😕😕 یکی بگه 

عه داره 

رل إ داره 

زورت بیاد امضام صورتیه فقط من رنگ صورتی دارم گیلیلیلیلی😁😂💗۱۴۰۳ الان داری با خودت میگی خب ده کیلو وزن اضاف کردنو من توی یه ماه اضاف میکنم چه خبرهه…..؟ من لاغریم ارثیته و کلیم میخورم اما چاق نمیشم از انواع قرص و پودر هم امتحان کردم و نشد… اما تا عید امسال یه هیکل ناز دارم😍😍♥️
مگه بش نگفتی زندگی قبل ازدواجت گذشته و به کسی ربطی نداره خوب و بدش

گفتم خودش هم گفته که برام مهم نیست مهم از نامزدی به بعده ولی خیلی میترسم من هنوز اول کارم یه گوهی خوردم تو گذشته میترسم تو روحیش تاثیر بذاره سرد شه😭

اخه چی بگم بهش

بگو قبل اشنایی باهات با یکی بودم الان داره مزاحمم میشه

یه infp رویا پرداز🔮عاشق نوشتن رمان🤍🐚همه فکر میکنن ادم باید دامپزشک باشه تا اطلاعاتی راجب حیوونا داشته باشه😐🩴من دامپزشک نیستم ولی اطلاعاتم از یه دامپزشک هم بیشتره🍄❤در حال رسیدن بهشم😁اگ سوالی داشتید تگم کنید و برای درخواست دوستی هم دلیلشو بگید😌اگ میخوای راجب (نجس بودن سگ،انسانو برتر دونستن،برای فحش از حیوونا استفاده کردن)بگی روی من ریپ نزن یا اگه میزنی انتظار ترکیدنتو داشته باش😐🗡راجب استایل و عقاید دیگران هم نظر نده❤🫂چون ما با تفاوت هامون قشنگیم پس به عقاید هم احترام بزاریم❤......intp.......❤
2706