2726
عنوان

آیا این کوتاه است+ عکسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 1398 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با بگ عالیه 

کاربری سوممه ناجوانمردانه تعلیق شدم 🔪اسم کاربریای قبل:لواشک_ترشک ۹۸ با من در نیفت!!!!🤬 البته بیفتی هم چیز خاصی نمیشع😐😂(نی نی یار،جان عزیزت دست از این سر کچل من بردار)😑اخلاق بضی از نینی سایتیا :(تاپیک ها:وای جورابم پاره بود پیش همه ابروم رف چیکااار کنممم.. دومین تاپیک: اعتماد بنفسم کمه...سومیم تاپیک: احساس میکنم حالم بده....چهارمین تاپیک:از ترس زلزله خوابم نمیبره... پنجمین تاپیک:از دست شوهرم خسته شدم... ششمین تایپک:مادرشوهرم ایشالله بمیره راحت شم..و نظر های بعضیا(اوا عزیزم عکستو بزار ببینم واقعا ب صورتت میاد جورابت پاره شه) یا(میشه عکستو ببینم بدون عکس نظر نمیدم)یا(وا چرا حالا ی عکس بزار شاید بخاطر صورتته)یا(عکستو بزار ی‌ لحظه بعدش پاک کن ببینم ب صورتتم این ترست تاثیری گذاشته خلاصه هیچی دیگ خسته شدم از تایپ بقیشم خودتون میدونین   کاربری دست دو نفره

ن قشنگه خوبه

سرطان رو شکست دادم🤙🏽پسرم مدتهاست که دیگه صدای خندهاش تو خونه ام نمیپیچه🖤لی‌لی هستم🌱موسیقی هنر من نیست شغل منه،درباره بیماریم یا زمینه کارییم و مهاجرت به المان و ترکیه با توجه به تجربه ام بهتون پاسخ میدم💚فمنیستم✌🏽فرزند کوروش...🫀حامی حیوانات و مامان دوتا هاپو😍وگنم💚با ادمای متعصب کنار نمیام😄با احترام مسلمون نیستم🤍دوباره مامان شدم یه فرشته جدید تو دلمه🥰😍❤️ قرار نیست تمام زندگیم رو وقف کوچولوم کنم❤️قبل از اینکه مادر باشم،یک زنم که مستقله،شاغله،دارای عقل سالمه و برای نیازهای فردیش،حقوق اجتماعی و خانوادگیش میجنگه🌱پس سعی نکن لایف استایلتو تحمیل کنی دوست عزیز،چون الویتم فقط خودمم🤍✌🏽من با دوست پسر خودم ازدواج کردم که با دوست پسر یکی دیگه ازدواج نکنم...حق الناسه بلاخره😂🤦🏽‍♀️پایان شب سیه صبح سپید است✨برای تو ،برای چشم‌هایت...برای من،برای درد‌‌‌هایم...برای ما،برای این همه تنهایی،ای کاش خدا کاری کند♥️مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.اعتقادات هرکس مث مسواکه                                        خواهشا ت حلق بقیه نکنید
2706