2733
2734
عنوان

تکنیک های لاغری

147 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها. تو این تاپیک میخواستم همه بیاین تکنیک هایی که باهاشون لاغر شدید رو رو کنید. علی الخصوص در ماه رمضان 😄

خداوندا .... زمزمه ی نام تو امواج خروشان اضطراب را از ساحل طوفان زده ی قلبم محو می کند ....😊😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودم: این چند روز ماه رمضان فقط افطاری سوپ خوردم و هیچی شیرینی جان نخوردم غیر از خرما. سحری هم یک بشقاب برنج و خورشت. واقعا لاغر شدم تا حدی. صورتم و بدنم. انگار همون نون نخوردن تاثیر داشت

خداوندا .... زمزمه ی نام تو امواج خروشان اضطراب را از ساحل طوفان زده ی قلبم محو می کند ....😊😊😊
2738
اگر در ماه رمضان به نیت لاغر شدن و چربی سوزی روزه بگیرید، روزه شما باطل است. 

نه بابا. به این نیت که روزه نمی گیرم ولی آرزومه این روزه ها کمکم کنن برای لاغری

عزیزان رژیم خام گیاهخواری آوانسیان رو بگیرید بصورت طبیعی وسالم لاغر میشوید....شوهرم تو دوماه ۱۰کیلو ...

خیلی سخته این رژیم. واقعا آدم عذاب می کشه و همش گشنه ست

به نیت لاغری روزه باطله

من آدم مذهبی هستم. برای رضای خدا روزه میگیرم ولی موقع دعا حین افطار به خدا میگم خدایا کمکم تا پایان ماه مبارک لاغر شم چون خواهرم به زودی ممکنه عروس شه و واقعا دلم نمی‌خوام چاق باشم برای مراسمش

نمی دونم چرا وقتی تاپیک می زنم غیر از یکی دو نفر، کسی نمیاد کامنت بذاره

کلا سر هر وعده تا سیر نشدی دست از غذا بکش نزار تا کامل سیر بشی.

ریزه‌خواری نداشته باش.

شام قبل ساعت ۸ باشه.

من خودم با این کارا ۱۵ کیلو کم کردم

اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه حاجتم بفرس💚
2706