2726
عنوان

انجمن حریت نسوان ( بحث تاریخی )

134 بازدید | 10 پست

خیلی جالبه زنان ایران همیشه دارک و سم بودن 😍

نی نی سایت در دوران مشروطه داشتیم خبر نداشتیم. 

البته این انجمن هم توسط یه آقا که شرکت کرده بود ( آقایان نی نی سایتی ) لو رفت و توسط نی نی یار های متعصب  قاجار مورد حمله قرار گرفت و تعلیق شد 🤤

چه شد ؟! 😶

شعور و شخصیت                                                                     مهم ترین آپشن برای یک انسانه                                               زیبایی رو اسب هم داره ، قد بلند زرافه هم داره ، هیکل فیت رو کانگرو هم داره                                                                         شخصیت داشته باشین ، بقیش درست شدنیه ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جالبه همیشه تو منطقه جلو دار هر جنبشی بودیم آخرشم هیچی نشدیم

تو نهضت توتون تنباکو هم زنا بودن که قضیه رو ذهبری میکردن

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 

اگر ارمان این انجمن مکتب رفتن و علم اموزی و توجه به ارتقای اندیشه و کلام زنها ضمن حفظ هویت اریایی و دینیشون در هرزمینه ای من جمله پوشش بوده دمشون گرم ، شایسته ستایش و تقدیرن و اینکه زنان قدرتمند و بافهم و شعوری بودن . ایران ما همیشه پر از این جور زنهابوده و هست

ولی اگر کل امالشون خلاصه بوده در فرنگی شدن و پوشیدن دامن کوتاه و برداشتن لچک و ازادی و حریت رو دراین مسائل میدونستن خب نه ، تقدیری متوجه اعمالشون نیست

، چون به هر دو هویت خودشون اعم از دینی و فرهنگی پشت کرده بودن و یه تقلیدکارصرف بیشتر نبودن

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
جالبه همیشه تو منطقه جلو دار هر جنبشی بودیم آخرشم هیچی نشدیم تو نهضت توتون تنباکو هم زنا بودن که ...

ببخشید ولی تو نهضت توتون و تنباکو رهبری به عهده اون علامه نبود که پیام میده استعمال توتون و تنباکو مانند محاربه با امام زمان است؟رهبر اصلی اون نبود؟

سواله فقط

کاربر پسر هستم . پسر هستم.پسرهستم .پسرهستم. فقط برای تبادل نظر اینجام.
اگر ارمان این انجمن مکتب رفتن و علم اموزی و توجه به ارتقای اندیشه و کلام زنها ضمن حفظ هویت اریایی و ...

در هر حال اینکه امروز من و شما آزاد هستیم در دنیای مجازی باشیم بخشی مدیون مادران خود در این جنبش های مشروطه خواه بودیم

در هر حال اینکه امروز من و شما آزاد هستیم در دنیای مجازی باشیم بخشی مدیون مادران خود در این جنبش های ...

قطعا چیزی که امروز هستیم رو مدیون رفورمایی که اون سالها اتفاق افتاده هستیم تغییراتی که بدون بازگشت هستن

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست