2737
2734

خوندن سوره احزاب برای اینه که اونی که خودمون دوس داریم بیاد خواستگاریمون یا اینکه فقط موردای ازدواجی به درد نخور زیاد میشن ؟! :/ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

از مرده ها خیال زنده ها چ خوشی ها ک نمیکنن

حالا از مجردا خیال متاهلا چ خوشی های دارن 

همش عذاب بدبختی اگ خودت ی درآمدی داشت باشی شانس بیاری ی شوهر خوبه پدر مادر عاقلیم داشت باشه گیرت بیاد وگرنه همش دردسر خیال کردی چ خبره ک سوره ختم کنیم فقط از خدا بخوا ی شوهر خوب نصیبت کنه همین در ختم نداره ک

از مرده ها خیال زنده ها چ خوشی ها ک نمیکنن حالا از مجردا خیال متاهلا چ خوشی های دارن  ...

خودمم صرفا از ازدواج خوشم نمیاد. عشق خوبه.

وگرنه که خیلی وقت پیش شوهر کرده بودم. 

اما خب نمیشه که همیشه ام مجرد موند.

ببین دوتا از دوستای من خوندن 

40 بار 

دوتاشونم با اونی ک خواستن ازدواج کردن ولی یکیش ادم خوبی از اب در نیومدو همینجوری داره خیانت میکنه. اونم خانوادش با طلاق موافقت نمیکنه ک جداشه 

خلاصه اول ادمتو ازش حسابی مطگئن شو

من خودمم هروقت خوندم ب  شب 20م خاستگار برام اومد 

من خواستگارام خدایی خوب بودن  بیشتر نوشتم که هم دوباره بیاد هم اینکه بابام نه نیاره  ولی ...

عه ... ای بابا ..

پس به جای دعا رو مخ بابات کار کن. 

من اما نمیتونم به کسی که دوسش دارم بگم تو بیا خواستگاریم. 😅بقیه رو هم دوس ندارم.مجبورم رو بیارم به دعا معا

2706