2733
2739
عنوان

چجوری یه زن ارزشمند و باکلاس باشیم

281 بازدید | 13 پست

من ۷ ساله ازدواج کردم.

توی این سال ها خوشی و ناخوشی زیاد داشتیم. همو خیلی دوست داریم. اما حس میکنم بعد بچه دیگه ارزش سابق رو پیش شوهرم ندارم. بارها بخاطر سوتی هایی که دادم یا بی برنامگی هام پیش شوهرم خجالت کشیدم. میخوام یه زن باسیاست و دست نیافتنی و محترم پیش شوهرم باشم. دوست دارم شوهرم روم حساب ویژه بازکنه و باعث افتخارش بشم. به قول معروف بیفته دنبالم😁

.

میدونم خیلی سختمه چون اونجوری نیستم و باید یه مدت نقش بازی کنم. ولی به مرور میتونم روی خودم پیاده کنم🤌🏻

.

رازش چیه کیا تجربه دارن؟😋💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کتاب دختر گرانبها راجب همه ی اینا گفته گلم بخونی خیلیی کمکت میکنه

یا اَبا عَبدِالله🖤🖤دل اگر نذر حسین است خریدن دارد🖤اشك اگر مال حسین است كه ریختن دارد🖤همه ی عالـم و آدم به فدایت ارباب🖤غم ارباب به دلها چه كشیدن دارد ...یا حسین 
2728

لازم نیست نقش بازی کنی یا الان بعد ازدواج براش دست نیافتنی باشی!، خودت باش اما عزت نفست رو تقویت کن، چیزی که شما بهش نیاز داری عزت نفسه، کتاب ده روز تا عزت نفس از دیوید برنز، خوبه

عضو سازمان نظام روانشناسی، روان درمانی و مشاوره اختلالات فردی( افسردگی، وسواس، اضطراب و..) و مسائل و مشکلات بین فردی و روابط، مشاوره پیش از ازدواج. اجرا و تفسیر تستهای تخصصی روانشناسی. مشاوره آنلاین و حضوری. 
2738
جلوش همه حرفاتو نزن. زیاد راحت نباش جلوش

مورد دوم رو رعایت میکنم.

اما امااان از مورد اول😑

خیلی چیزایی که بهش ربطی نداره رو گفتم.

وباعث شده توقع کنه ازم..

و کم حرف بزنم بپره بهم..

نمیدونم چرا هرچی سعی میکنم بهترمیشه ولی نمیتونم جلوی خودمو بگیرم

مورد دوم رو رعایت میکنم. اما امااان از مورد اول😑 خیلی چیزایی که بهش ربطی نداره رو گفتم. وباعث شد ...

عزیزم منم جلو شوهرم راحتم هر حسی درمورد خودم و‌خانوادم و دوستام داشته باشم میگم ولی الان فهمیدم چقد اشتباهه

ممنون عزیزم

خواهش میکنم گلم 

یا اَبا عَبدِالله🖤🖤دل اگر نذر حسین است خریدن دارد🖤اشك اگر مال حسین است كه ریختن دارد🖤همه ی عالـم و آدم به فدایت ارباب🖤غم ارباب به دلها چه كشیدن دارد ...یا حسین