2410
2553
الهی قربون دو دست بریده ش شم یه حاجت سخت داشتم دو بار اومد تو خوابم دفعه اول گفت فلان کارو کن حاجت ر ...

وای عزیزممم 😢😢 خب چیکار کردی که دوبار اومد تو خوابت 

عزیزم حاجتت چیه 

خدا که فقط متعلق به آدم‌های خوب نیست؛ خدا، خدای آدم‌های خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش هیچ فرقی نمی‌گذارد. فی‌الواقع خداوند اِندِ لطافت، اِندِ بخشش، اِندِ بی‌خیال شدن، ِاندِ چشم‌پوشی و اِندِ رفاقت است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پارسال همین موقع ها  یه حاجت سختو خواستم‌و حاجت روا شدم ی امامزاده بود به نام ایشون رفتم و دعا کردم و کلی گریه 

از ته دلت صداش کن  من نذر هم کردم ولی هنوز نتونستم ادا کنم به زودی ادا میکنم 

از ته دلم دعا کردم و خیلی اعتقاد دارم به ایشون😍😍😍😍

توام به خواسته ات میرسی عزیزم

خدایا همین که تو هستی برای من کافیه🙃
2456
هر کاری امجام میدی بگو خدایا برای رضای تو حضرت ابولفضل...خیییلی ثواب داره مثلا ظرف میشوری اول یا اخر ...

مرسی عزیزم😢♥️ واقعا تاثیر داره ؟

خدا که فقط متعلق به آدم‌های خوب نیست؛ خدا، خدای آدم‌های خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش هیچ فرقی نمی‌گذارد. فی‌الواقع خداوند اِندِ لطافت، اِندِ بخشش، اِندِ بی‌خیال شدن، ِاندِ چشم‌پوشی و اِندِ رفاقت است.

وای قربونشون بشمممم

۱۳۳ بار ذکر یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین ع

توی اینترنت بزنین میاره بالا 

۱۳۳ هم بخاطر اسم زیباشونه به ابجد 

و به دلیل اینکه برطرف کننده غم از چهره اباعبدالله هستن به برادرش حسین ع قسمشون بدین 

کم نمی‌ذارن....

حتی میتونی ۳ تا توحید که حکم ختم قرآن رو داره بهشون هدیه کنین

‏سلام بر کسانی که قلب انسان ها را امانت الهی می‌دانند..:)❤️‍🩹
درسته عزیزم ولی این افراد رو خدا خیلی خیلیییی دوست داره 

بله ولی نظر من اینه هر چیز که از خدا بخواهیم اگر به صلاحمون باشه خدا این قدر بخشنده و مهربون هست که بهمون بده اگر نداده قطعا به صلاح نیست 

خدا به لیاقت و واسطه کاری نداره میبخشه چون بخشنده هست

البته هر کس که به ائمه و انسان های با کرامت اعتقاد داره نظرش قابل احترامه

من متوسل شدم به امام حسین 

خدا کنه جواب بده

1402/1۲/۲۹ 🥲🖤🖤 ولی هیچ چیز زیباتر از این نیست که پس از دل مردگی دراز ، بار دیگر نور در وجود تو سر بردارد...🙂 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜 این بزرگترین دلیلیه که دارم ادامه میدم ...🚶‍♀️🤙از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌
2714
پارسال همین موقع ها  یه حاجت سختو خواستم‌و حاجت روا شدم ی امامزاده بود به نام ایشون رفتم و دعا ...

مرسی عزیزم 😍😍😍♥️ از کجا میدونی میرسم ؟ 

عزیزم خب چیکار کردی که حاجت روا شدی هرکاری کردی بهم میگی؟

زیارت عاشورا بخون هدیه کن بش نمازشوو بخون  یکیشو باید گره نگهدار داری  صلواتم خوبه   ...

سلام عزیزم، نمازش چطوره

دوخت انواع سرویس آشپزخانه با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت🌺ارسال به سراسر کشور🌷
میگم که  ی چیزی بگم برم  ی نوحه قشنگ و گوش نواز هست از حضرت ابولفضل انقددعاشقشم خدادمیدو ...

مرسی عزیزم خیلی ممنونم😢♥️♥️♥️♥️

سلام عزیزم، نمازش چطوره

سلام گلم 

نماز کن فیکون حضرت ابوالفضل عباس(ع) بسیار مجرب سه نماز دو رکعتی توسل به حضرت ابوالفضل العباس علیه اسلام است.

برای برآورده شدن حاجت می توانید 3 نماز دو رکعتی با نیت توسل به حضرت ابوالفضل (ع) بخوانید.

در این نمازها در هر رکعت بعد از سوره های حمد و توحید 100 مرتبه ذکر «یا حیُّ یا قیُّوم» را تکرار کنید.

پس از سلام نماز، ذکر تسبیحات حضرت زهرا (س) و پس از آن 100 مرتبه برای حضرت ابوالفضل (ع) صلوات بفرستید.

در نهایت انگشت سبابه دست راست را به سمت قبله گرفته و 100 مرتبه عبارت «السلام علیک یا ابوالفضل العباس» را تکرار کنید.

حال به سجده رفته و دست های خودتان را به سمت آسمان ببرید و 25 مرتبه بگویید:«الهی به دو دست بریده ابوالفضل العباس» و حاجت خود را بخواهید.

دو تا از نماز های دو رکعتی را قبل از برآورده شدن حاجت تان بخوانید و سومی را گرو نگه دارید و بعد از برآورده شدن حاجت تان بخوانید.

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2706