2726

خیلی خوبه تو فرشته هم بشی بازم پشتت حرف میزنن و بدادمو میگن پس بهتره بتوپی بهشون لااقل بهتر از خودخوریه 

البته من خیلی کم رو بودم ولی الان دیگه زیر بار حرف زور نمیرم مودبانه جواب میدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دختر هرچه صبور تر با وقار تر خواستنی تره.چیه ول وله جادو پرو بی ادب.یه خانوم زیباییش به وقارشه

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
زبون درازی خوب نیست. از چشم میندازتت . سعی کن حد و مرز نگه داری ، بی ادب نباشی ولی اگر کسی ناراحتت ک ...

باورت میشه من آروم آروم یه حوری گند میزنم با هزار تا قسم و ایه ام جم نمیشه

*  عاقل حرف می‌زند ، دیوانه فریاد        * با حرفاتون اسید میپاشید رو قلب ادم🙂بی ذاتید مث اون عروسکایی ک تا فشارش میدی میگه آی لاو یو🗿👋🏻

بنده یک زبون دراز پرو شناخته شدم در فامیل دوستان و غیره

تاحالا خجالت نکشیدم

این زبون هر صدقه سر دوستان اینطوری و یه مدت خوندن این رمان آبکی ها و دایی جان هست 

البته خودم هم استعداد زیادی در این زمینه دارم

و روز به روز بیشتر میشه

راه روش بهم یاد میدی واقعا پرویی؟

شک داری توش داداش😐💔هزار با با خودت درر افتادم گفتی زبونت درازه

هیچی حاجی تا میتونی گند بزن

*  عاقل حرف می‌زند ، دیوانه فریاد        * با حرفاتون اسید میپاشید رو قلب ادم🙂بی ذاتید مث اون عروسکایی ک تا فشارش میدی میگه آی لاو یو🗿👋🏻
2706