2737
2734
عنوان

یک هفته از موعدم گزشته….

879 بازدید | 118 پست

قبلنا پریودیم منظم بود از وقتی اقدامم عقب میوفته 

ماه پیش ۴روژ عقب افتاد فقط این ماه ۱هفته ….

بنظرتون بی بی بزنم اخه میترسم ‌منفی بشه دلم‌بشکنه باز 😒 شوهرم خیلی خوشحاله و امید داره این ماه فک‌میکنه باردارم حتما 😑 

تا پری روز هم همه علایم پری داشتم  مثل سینه درد اینا ک دیه ندارم 

تنبلی تخمدان هم دارم فولی بالغ ندارم ……

ینی این ماه باردارم من؟ یا ن

کمرمم درد میکنه … 

نظرتون چیه ؟شما  

واسه شفای مریض ها دعا کنیم (صلوات) 🥹💔

تست بزن ب نظرم ایشالا مثبته

ﺗﻭ #ﺳﺭﻧﻭﺷﺕ ﻣﺍ ﺍﺻﻟﺍ ﭼﻳﺯﻯ ﺑﻩ ﺍﺳﻣ #ﺧﺷﺑﺧﺗﻯ ﻧﺑﻭﺩ ://🍂                 توی آینه انعکاس #دختری رو می‌بینمکه لبخندش درد میکنه:)))       قَ‍‌ل‍‌ب ن‍‌ی‍‌س‍‌ت ک‍‌ه ق‍‌َب‍‌رِس‍‌ت‍‌ونِ آرِزوه‍‌اس‍‌ت.     #غرور ب‍‌هت ق‍‌درت م‍‌‍‌ی‍‌دہ ول‍‌ی ش‍‌اد ب‍‌ودن‍‌و ازت #م‍‌‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌رہ!(: 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشالله یا بارداری یا رحمت داره آماده میشه برای بارداری که عقب میندازی 

میگن جلو بندازی که خوبه؟

میگفت: خدایا برای تموم روزمرگی های ساده ای که حوصلم سر رفت شکرت! چون میتونست آروم نباشه و کلی اتفاقای بد رخ بده.🌱
تست بزن ب نظرم ایشالا مثبته

اخه زود نیست ؟هم دلم میخاااااااد بزنم زود بفهمم ک دارم توهم بارداری میزنم هم میگم صبر کنم چون مطمینم پریود میشم…. 

ماه پیش همم ۴روژ عقب افتاد 

هر ۴روژ رو ۲/۳بار بی بی میزدم روز ۵ام پری شدم  

نمیدونم بخدا 

درست ۱هفتس کلافم بخدا ……😭

شوهرم اونقد خوشحاله  اخه خیلی وقته ازدواج کردیم 

الهی هم تو باشی هم من😭

عزیزم ایاشلاااااااااااااا 

ایاشلا همه منتظرا این ماه صاحب نی نی بشن….

شماهم عقب انداختین؟ 

2738
عزیزم ایاشلاااااااااااااا  ایاشلا همه منتظرا این ماه صاحب نی نی بشن…. شماهم عقب انداختین؟&nbs ...

نه عزیزم یساله منتظرم 😭 ناامید شدم دیگه هیچیمم نیست

میگفت: خدایا برای تموم روزمرگی های ساده ای که حوصلم سر رفت شکرت! چون میتونست آروم نباشه و کلی اتفاقای بد رخ بده.🌱
اخه زود نیست ؟هم دلم میخاااااااد بزنم زود بفهمم ک دارم توهم بارداری میزنم هم میگم صبر کنم چون مطمینم ...

عزیزم ناامید نباش منم روزهای تو رو دارم میگذرونم شده ده روز عقب انداختم ولی پری شدم اما ناامید نباش من وقتی خواستم بی بی بزنم میدونستم منفی میشه چون ناامید بودم همیشه منفی میشد اما یهو مثبت شد و واقعا تعجب کرده بودم چون فکر میکردم من صدرصد پریود میشم😢

ﺗﻭ #ﺳﺭﻧﻭﺷﺕ ﻣﺍ ﺍﺻﻟﺍ ﭼﻳﺯﻯ ﺑﻩ ﺍﺳﻣ #ﺧﺷﺑﺧﺗﻯ ﻧﺑﻭﺩ ://🍂                 توی آینه انعکاس #دختری رو می‌بینمکه لبخندش درد میکنه:)))       قَ‍‌ل‍‌ب ن‍‌ی‍‌س‍‌ت ک‍‌ه ق‍‌َب‍‌رِس‍‌ت‍‌ونِ آرِزوه‍‌اس‍‌ت.     #غرور ب‍‌هت ق‍‌درت م‍‌‍‌ی‍‌دہ ول‍‌ی ش‍‌اد ب‍‌ودن‍‌و ازت #م‍‌‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌رہ!(: 
نه عزیزم یساله منتظرم 😭 ناامید شدم دیگه هیچیمم نیست

ای بابا چقد بده  منتظر بودن …….

من تازه اقدام ولی وضعیتمون بده 

میدونم ک طول میکشه و خیلی ناراحتم 

شوهرم واریکوسیل داره….

خودم تنبلی….

😭

ایشالاااااااا ک ب حق این ماه مبارک 

این ماه  باردار میشیم

عزیزم ناامید نباش منم روزهای تو رو دارم میگذرونم شده ده روز عقب انداختم ولی پری شدم اما ناامید نباش ...

😰🥲 خیلی بده نا امیدی چشم انتظاری…… 

دارم فک‌میکنم پریود بشم یا منفی بشه چجوری ب شوهرم بگم اخه اینقد خوشحاله هر لحظه زنگ میزنه میپرسه از سرکار چ خبر پریود ک نشدی ……

پریودم بشم چیزی نمیگه ها 

ولی خودم خیلی ناراحت میشم😭  

چون چن ساله بچه نخاستیم مشکلاتی داشتیم …..

هر لحظه هرروز دارم اطرافیان رو میبینم بچه دارن چن تا چنتا با باردارن 

ب منو شوهرم حرص میدن بخدا 

دلم آتیش میگیره ….

😰🥲 خیلی بده نا امیدی چشم انتظاری……  دارم فک‌میکنم پریود بشم یا منفی بشه چجوری ب شوهرم ب ...

حستو درک میکنم چون منم سقط ک کردم کلا ناامید شدم 😔

تو‌میترسی بیبی بزنی منفی باشه نا امید شی 

من میترسم بیبی بزنم مثبت باشه😭😭

برام دعا کنین یاردار نباشم 

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.
2706