2737
2734
عنوان

اصن این چله درسته؟

280 بازدید | 41 پست

من یبار یه چله برداشتم 'چون واقعا حس سبکی داشتم اابت میشه گف تقرریبا حاجتم تانیمه راه باورده شد😂 'این دفعه یکی دیگ برداشتم 'اما نه نماز میخونم نه روزه'تازه ناخونامم براعید لمینت کردم دیگ برو تآآخرش😐فک کنم خدا بگ این چیه من آفریدم'بچه پرو چله ام برداشته'اصن ممکنه حاجتم براورده شه؟۵روز ازش موندخ

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

چله ای ک برداشتی دعای سوره چیه؟

ﺗﻭ #ﺳﺭﻧﻭﺷﺕ ﻣﺍ ﺍﺻﻟﺍ ﭼﻳﺯﻯ ﺑﻩ ﺍﺳﻣ #ﺧﺷﺑﺧﺗﻯ ﻧﺑﻭﺩ ://🍂                 توی آینه انعکاس #دختری رو می‌بینمکه لبخندش درد میکنه:)))       قَ‍‌ل‍‌ب ن‍‌ی‍‌س‍‌ت ک‍‌ه ق‍‌َب‍‌رِس‍‌ت‍‌ونِ آرِزوه‍‌اس‍‌ت.     #غرور ب‍‌هت ق‍‌درت م‍‌‍‌ی‍‌دہ ول‍‌ی ش‍‌اد ب‍‌ودن‍‌و ازت #م‍‌‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌رہ!(: 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چله ای ک برداشتی دعای سوره چیه؟

سوره کوثر

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

حداقل نمازتو بخون،درکل چله برای نزدیک شدن به خداوترک گناهه.وقتی توهیچ تلاشی نکنی چه فایده ای داره؟

من خودم بیشتر از پنج ،شش بار خواستم چله زیارت عاشورا یا چله های دیگه بردارم اما چون گناه میکردم کلا چله مو قطع میکردم.

خدا شفات بده  وقتی نماز که ستون دین هست رو نمیخونی  چله چی برداشتی

خدا توروهم شفا بده 'خوبه امامی چیزی نشدی  اینجوری بخودت اجازه میدی حرف میزنی😐

سوره کوثر

ربطی نداره ک نماز بخونی یا ن  ناخن داشته باشی یا ن عزیزم 

ﺗﻭ #ﺳﺭﻧﻭﺷﺕ ﻣﺍ ﺍﺻﻟﺍ ﭼﻳﺯﻯ ﺑﻩ ﺍﺳﻣ #ﺧﺷﺑﺧﺗﻯ ﻧﺑﻭﺩ ://🍂                 توی آینه انعکاس #دختری رو می‌بینمکه لبخندش درد میکنه:)))       قَ‍‌ل‍‌ب ن‍‌ی‍‌س‍‌ت ک‍‌ه ق‍‌َب‍‌رِس‍‌ت‍‌ونِ آرِزوه‍‌اس‍‌ت.     #غرور ب‍‌هت ق‍‌درت م‍‌‍‌ی‍‌دہ ول‍‌ی ش‍‌اد ب‍‌ودن‍‌و ازت #م‍‌‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌رہ!(: 
2738
حداقل نمازتو بخون،درکل چله برای نزدیک شدن به خداوترک گناهه.وقتی توهیچ تلاشی نکنی چه فایده ای داره؟ ...

گفتم ک اینبار برا عید ناخون لمینت کردم نمیشه فعلا 

خیلی خوبه که دلت با خداس ☺️😉 

1402/1۲/۲۹ 🥲🖤🖤 ولی هیچ چیز زیباتر از این نیست که پس از دل مردگی دراز ، بار دیگر نور در وجود تو سر بردارد...🙂 👤ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ و شکیرا هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!! پس رها کن سرزنش رو ...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...🚶‍♀️🚬 اگر بخوام وضعیت و حالِ روحیِ الانم و توصیف کنم باید بگم: دریا طوفانی ؛ قایقم سوراخه ؛ پاروم شکسته ؛ خودمم خسته ام ؛ خیلی خستم ؛ خیلی خیلی خستم ؛ از کوسه هم میترسم ؛ اما ادامه میدم .. ☠️ 🥺🥰 ترجیح میدم بترسم ؛ بجنگم ؛ شکست بخورم تا که بترسم ؛ فرار کنم و بعد حسرت بخورم 😜 این بزرگترین دلیلیه که دارم ادامه میدم ...🚶‍♀️🤙از شکست نترسید ، از این بترسید که "سال آینده دقیقا همان جایی باشید که امروز هستید "🤌
خدا توروهم شفا بده 'خوبه امامی چیزی نشدی  اینجوری بخودت اجازه میدی حرف میزنی😐

منم تا دلت بخواد چله برداشتم به حاجتامم رسیدم نه نماز میخونم نه روزه میگیرم 

خدا خیلی بزرگتر از اون چیزیه که یه عده فک میکنن

بیخیالشون

🤗مامان دو دسته گل 🤗

به قول حسین به نمیر تو فیلم مختار 

کدوم خدا ؟

آن خدایی که ما رو به جنگ با شما واداشت

یا ان خدایی که به جنگش (مکه) آمدیم 

هر کاری که روحتو آروم میکنه انجام بده 

ولی نماز یه چیز دیگس

حالا مگه هرکی چله میگیره حاجت میگیره؟  من خودم اینقدر چله گرفتم جواب نداده که هر دفعه میگم خب ...

شاید ب صلاحت نیس روش اصرار نکن 

2706