2733
2734
عنوان

افسردگیم این روزا خیلی اذیتم میکنه

336 بازدید | 14 پست

احساس میکنم دیگه هیچ راهی به جز مردن ندارم

درونم فقط زجره ،زجر،زجر

اونقدر دلم شکسته که دیگه کامل از زندگی دلسرد شدم

هیچ ذوقی ندارم واسه زندگی

چطوری بمیرم😞

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔

منم مثه توام

ولی عادت کردم

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم همینم هیشکیم از حالم خبر نداره

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱

عزیزدلم چرا فک میکنی مردن راه حله و تنها چارت همینه کی میدونه بعد مرگ چی قراره اتفاق بیوفته!؟ خدا اونقد دوست داشته که تورو وارد این دنیا کرده پس قطعا کمکت میکنه مشکلت چیه و چی بیشتر از همه ناراحتت میکنه چه کمکی ازم برمیاد گل قشنگم؟ 

عزیزدلم چرا فک میکنی مردن راه حله و تنها چارت همینه کی میدونه بعد مرگ چی قراره اتفاق بیوفته!؟ ...

ممنون از مهربونیت عزیزم

مشکلاتم خیلی زیاده

هر چقدر من خواستم بقیه رو خوشحال کنمو کسی دردوغمی نداشته باشه

خدا بیشتر گرفتارم کرد

دیگه هیچ دلخوشی ندارم

هر چی زور میزنم که بلند شم با غم بزرگتری دوباره به زمین کوبیده میشم

2738
متاسفانه حال آدمای افسرده رو هیچ کس نمی‌فهمه  من امروز سر سفره ی صبحونه یک هو گریم گرفت .زود پ ...

اره واقعا هیشکی نمیفهمه

آخه بفهمن هم کاری از دستشون برنمیاد

ممنون از مهربونیت عزیزم مشکلاتم خیلی زیاده هر چقدر من خواستم بقیه رو خوشحال کنمو کسی دردوغمی نداشت ...

قربونت  برم منم یه زمانی مثل تو بودم اما رو خودم کار کردم اولین کار این بود که کتاب شکرگزاری راندابرن رو شنیدم و شروع به نوشتن شکرگزاری کردم  ببین من یه کانال توی تلگرام دارم کتاب صوتی انگیزشی و پادکست میزارم خودمم استفاده میکنم ازش دوس داری بیای اونجا میتونی اونجام باهام در ارتباط باشی چون ادمینم 

قربونت  برم منم یه زمانی مثل تو بودم اما رو خودم کار کردم اولین کار این بود که کتاب شکرگزاری را ...

ممنون عزیزم

ولی اونقدر حالم خرابه که حتی چشامو به زور باز میکنم چه برسه بخوام حالمو بهتر کنم

ممنون عزیزم ولی اونقدر حالم خرابه که حتی چشامو به زور باز میکنم چه برسه بخوام حالمو بهتر کنم

تلقین نکن تمرکز نکن رو چیزای منفی چی بیشتر اذیتت میکنه اونو حل کن عزیزم ببین هر مشکلی یه راه حلی داره اما یسریا هیچ راهی ندارن مثلا من خودم از 16 سالگی بابا ندارم ولی نمیتونم حل کنم پس باهاش کنار اومدم اما گاهی میشه مشکلو حل کرد مثلا تو میگی حالت بده خوب دوتا راه داری یکی اینکه بیای از موضع ضعف وارد بشی و هر روز بدترو بدتر یکی اینکه از موضع قدرت وارد بشی برای حال خوبت تلاش کنی بخدا کسی نمیاد نجاتت بده گل قشنگم روز به روز خودت رو مشغول چیزای مثبت کن اخر هفته ها ببین چقد حالت بهتر میشه حتی اگه نمیتونی و حوصله کتاب متاب خوندن نداری میتونی هندزفری بذاری بشنوی من تو تلگرام یه کانال دارم اسمش همین آیدیمه که اینجاس فقط بجای اوو انگلیسی صفر بزار اسمم زهراس میتونیم دوست خوبی برا هم باشیم به خودت اهمیت بده به روحت اهمیت بده وگرنه جسمت نابود میشه گل قشنگم

اگر از نظر مالی مشکلی نداری برو تراپی. سعی کن یه تراپیست خوب پیدا کنی. افسردگی خود به خود خوب نمیشه نیاز به درمان و تراپی و صرف وقت و هزینه داره.

هدف ۱۴۰۲ من: مهاجرت. به هدفم قول رسیدن داده ام 😊❤
2706