2726

منم هیچوقت حس نکردم پدر دارم

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پدرم خیلی خوبه ولی محبت اینا کمه و صمیمی نیستیم...  ولی مردونگیشو ثابت میکنه ماشاءﷲ

من یه دیوونه فاقد سلامت روانی هستم نود درصد حرفایی که باهاتون موافقت میکنم فقط واسه اینه که حال ندارم مخالفت کنم 
منم هیچوقت حس نکردم پدر دارم

پدر شوهرم وقتی به خواهرشوهرام میگ دخترم و محبت میکنه من چشمام پر میشه... بابای من هر نامردی در حق ما کرد هر بدی کرد... از دشمن بدتر بوده برامون. 

سلام. ما بهترین پدر عالم رو داریم، مهربون ترین...

امام زمان(عج)

وقتی باهاشون حرف میزنم پدر عزیز تر از جانم خطابشون میکنم واقعا این احساس رو دارم

پدر معنوی هممون هستند

شماهم باهاشون رابطه صمیمی داشته باشید ایشون منتظر ما هستند

مِهرت اجازه داد كه مـــادر بخوانمت يا زهرا(س)❤لطفا برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان ارواحنا فداه صلوات بفرستید ممنونم🌸

بابا خوب

بابای دخترمه

برا من پسرم اگه حوصله نداره برا دخترم داره

برا ما پول نداره برا دخترم داره

😤😁

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری

من با پدرم خیلی خوبم

خیلی راحتم

بیشتر از مامانم

خدا جای تمام نداشته هام اونو داده بهم

ولی چیزایی هم هست ک ندارم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2706