2733
2734
عنوان

از دوستم متنفرم

319 بازدید | 18 پست

خالم اینا خونمون بودن بعد خالم گفت زنگ بزن دوستتم بیاد زیاد دلم نمیخاست بیاد ولی خالم اصرار کرد وای نمیدونید چقدر با شوهر خالم اب گرم میکرد انگار نامزدشه ، میگفت من ماساژ بلدم اخه چه لزومی داره به یه مرد زن دار اعلام کنی من ماساژ بلدم بعد اخرش که خواست بره گفت این شوهر خالت خیلی شیطونه ها وای دلم میخواد جفتشونو سر به نیست کنم خیلی حس خرابی و کثافتی ازشون گرفتم😐

ولم کن بابا   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستت شوهر داره؟ 

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌𝕿𝖎𝖒𝖊 𝖍𝖆𝖘 𝖕𝖗𝖔𝖛𝖊𝖉 𝖞𝖔𝖚 𝖆𝖑𝖑
2731

چطوری از دوستاتون متنفرین ولی دوستین 😐😏

/غرور رو از خدایی یاد گرفتم ک هنوز شیطان رو نبخشیده  ،شیطان روزگار هیچ وقت نمیبخشمت 🖤کی گفته من تنهام ؟!منو کودک درونمو ؛کرم درونمو ؛اون روی سگم !باهم یه خونواده خوشبختیم 😎
2738
تو چرا حساس شدی خالت باید حساس شه که با شوهرش اونجوری حرف میزد

دوست منه اخه حتلم بهم میخوره از هول بودنش خیلی مستعد خیانت به خود منم هست 

ولم کن بابا   
خاله ات چرا میگ بیاد  فکر کردم اولش واسه پسرش میخواتش  بگو زنگ زدم جواب نداد یا کار داشت ...

حالا اون هیچی شوهر خالم با این نه با یکی دیگه بلخره اب گرم میکنه خاک تو سرش مرتیکه هول نمیدونم چرا خالم زنش شد

ولم کن بابا   
2706