2737
2734
عنوان

خدايي بعضيا چرا اين قدر شانس دارن+داستان زندگي

| مشاهده متن کامل بحث + 1067 بازدید | 57 پست
عزيزم زنه ١٠سال از پسره بزرگ تره.خب هر چي زنه بگه همومه بگه بمير باي بميره قبل اينكه با اين ازدواج ك ...

خو همیننن پسره دهه ۷۰ میگمم پسرا دهه ۷۰ یا پیرن دهه ۸۰ میگیرن یا ده ۶۰که کلی ازشون بزرگترن 😑😅

اونوقت من طبیعی خوبم ۲۳ سالمه خاستگار خوب نی 😐😐😐تعجب میکنم از شانس بعصیا

پسر داییت شاید خشکل نیس اره؟؟؟ 

این شانسه که برای پذیرفته شدن خودشو ببره زیر تیغ جراحی؟!  بعد از 41 سال عمر از خدا گرفتن هنوز ...

زندگي شاهانه داره ميكنه چرا نبره مرده ماهي ٣٠ميليون بهش پول ميده

آمين شود هر آنچه ميپنداري🕊Everyting will be Ok

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم ميدونم خوشبختن پسره ميميره براشااااا…. ماهي ٨٠ميليون در مياره ٣٠ميليون ميده به زنه فقط ميخره ل ...

عزیزم هر خبری ازشون میشنوی خوشحال باش 

بگو خدا هم یکی مثل همین پسر دایی باهاش ازدواج کنی و خوشبخت بشی . 

انرژی مثبت بده تا بهترین ها برات اتفاق بیوفته . 

2728
خو همیننن پسره دهه ۷۰ میگمم پسرا دهه ۷۰ یا پیرن دهه ۸۰ میگیرن یا ده ۶۰که کلی ازشون بزرگترن 😑😅 اون ...

من ٢٢سالمه تا به حال دست پسري نخورده بهم يه خاستگار خوب نمياد برام

عزیزم هر خبری ازشون میشنوی خوشحال باش  بگو خدا هم یکی مثل همین پسر دایی باهاش ازدواج کنی و خوش ...

باشه براي منم دعا كن خوشبخت بشم مثل اين خانم به ارزوهام برسم

زندگي شاهانه داره ميكنه چرا نبره مرده ماهي ٣٠ميليون بهش پول ميده

بخدا حالم بد میشه یه لحظه خودمو جاش میذارم 

یه لحظه بهش فکر کن 

حس بی پناهی و اینکه مجبور باشی با پبر شدن بجنگی 

دخترت بیاد همون خونه ای که شوهر سی سالت هست

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
2738
من ٢٢سالمه تا به حال دست پسري نخورده بهم يه خاستگار خوب نمياد برام

عزیزم باید رو خودت کار کنی 

مدل لباست ، مو ، ارایش 

طرز صحبت کردن ، رفتار هایی ک پسرها رو جذب میکنه باید بلد باشی . 

همه اش تاثیر داره 😄با سیاست داشتن . 

خانوادش چطور راصی شدن 😐😐

اول صيغه پسره شده بود بعد پسره كم كم بهش علاقه منذ ميشه…

خانواده پسره اصلا خبر نداشتن اين مطلقه هست و دختر ٢٢ساله داره.پسره به خانوادش نگفته بود

بخدا حالم بد میشه یه لحظه خودمو جاش میذارم  یه لحظه بهش فکر کن  حس بی پناهی و اینکه مجبو ...

اره دختره شبا براي خواب مياد اونجا…همه جاشو عمل كرده 

اول صيغه پسره شده بود بعد پسره كم كم بهش علاقه منذ ميشه… خانواده پسره اصلا خبر نداشتن اين مطلقه هست ...

احتمالا پسر خوشحال نیستا 

مطمئن باش 

زن خودش بهش انداخته 

با صیغه بودنش . 

اره دختره شبا براي خواب مياد اونجا…همه جاشو عمل كرده 

ازدواج یعنی ارامش 

این جور زندگی ارامش نداره

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
2706